Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit beszéljek egy nem túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit beszéljek egy nem túl szókimondó lánnyal?

Figyelt kérdés

Hétfőn találkoztam vele (40 percre) és a randi alatt majdhogy nem Én beszéltem.A lány össz-vissz 4 kérdést tudott feltenni. Amikor Én abba hagytam a beszédet akkor néma csend volt,gondoltam "nem hagyom szóhoz jutni".

A lány elvileg jól érezte velem magát és még szeretne velem találkozni.

Szeretnék neki adni még egy lehetőséget,de fogalmam sincs miről beszéljek vele,és hogy hova vigyem! (nincs túl sok pénzem!max 3000ft)

Köszönettel:

Adrián: 23


2010. nov. 10. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
.
2010. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

sztem nem gáz.

attól, h. keveset beszélsz, még nem feltétlen tök érdektelen, csak nem tudja mit beszéljen / nem tud még felszabadult lenni melletted, mert kicsit visszahúzódóbb. Ha ismered valamennyire, póbáljatok meg olyasmit csinálni, amit szeret, és talán felszabadul tőle, ha nem, akkor nem tudom, egy játszótér mindig jó :)

2010. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Moszuke ***** válasza:

ejj nekem is volt ilyen.. nos én elvoltam szeretek mesélni a kis koromról..

szép élmények és boldoggá tesz a felidézésük.


csak tudod ilyenkor azt érzem hogy untatom az illetőt.. ha nem kérdez bele, nem kérdez vissza, nem reagál semmit, csak néz maga elé és kussba szorongassa a kezeit..

ennél szarabb randim még nem volt.

és öreg a második is ilyen lesz, a 3.ik stb-stb.


tuti sok idő kell mire értelmesen tudtok majd beszélgetni

nekem 1 hónap alatt nem sikerült összehoznom.. én feladtam és szakítottam. nekem fontos a kölcsönös kommunikáció.

vagy ha nem beszél akkor legalább csináljon úgy mintha hallaná amit mondok... feldobtam naponta 20000témát és semmi reakció?.. na neeee...

2010. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ne beszélj vele semmiről.
2010. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:

bocs a kérdésre nem válaszoltam.

a hely tök mind1.

a jó randi titka, hogy ne egy helyen verjétek a f*szt.

3k forint bőven elég egy kajára, sétára, megnézni valami kilátót, vagy valami szarságot (állatkert, múzeum diákjeggyel, kiállítás mittomén)

és akkor nap vége felé beülni és dumálni vhol.


a témát meg már említettem, én a gyerekkoromról tudok beszélni kegyetlen sokat. és a mesélés közben feldobódik mindig 500féle téma..

egy példa:

4barát sétál az utcában meglátnak egy cseresznyefát kijön a gazda néni aki megkéri a srácokat hogy szedjenek neki egy vödörrel a többit le legelhetik.


mese közbe feldobódik egy vagon téma:

mit gondolsz a:

cserkóról, fára mászás, cserkó legelés, öreg néni kedvesség, általában emberek kedvessége, öreg emberek viszonya a fiatalokhoz, fiatalok viszonya az öregekhez, fiatalok viszonya a világhoz, világról általánosan, hisz-e bármiben?


az utsó 2 téma elég durva kifejtős. naphosszakat lehet beszélni róla.



idézném egy nyelvész barátnőmmel való MSN beszélgetés egy részletét, amikor megkérdeztem tőle miről beszélgessen egy barátom és a kiszemelt lány a randin.


*am vannak ilyenek hogy mi a célja az életben,

hisz e valamiben,

mi az ami nélkül nem tud élni stb

ezek mind szerteágazóak


*ha kevésbé IQ dolgok akkor filmek

*mit látott mit néz stb

*kedvenc

*mittomén

2010. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Felfogom használni őket! :)
2010. nov. 10. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a lány halál szerelmes beléd és azért meg se mukkant, mert az agya csak azon járt, hogy ...

Legalábbis velem előfordult már. Smárold le. Azt akarja.

2010. nov. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jártam már úgy, hogy majdnem megkérdeztem:

- Ugye nagyon unod ezt az egészet?

Végül nem voltam bunkó, de tényleg untuk egymást. Röviden válaszolt, semmit nem kérdezett.

Viszont ha tényleg azt mondta, hogy szeretne találkozni veled, akkor nincs mitől félned. Sétáljatok valamerre, biztos éri majd olyan inger, amiről eszébe jut valami.

2010. nov. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mostani barátommal nálunk is első randin elég sok volt a kínos csend.:D Gondoltam is hogy na biztos itt vége lesz az egésznek mert unalmas vagyok neki. De egy idő után már sikerült feloldódnom rendesen. Olyan harmadik randira kb. azután meg már elkezdődött a kapcsolatunk, vagyis onnan számoljuk mert akkor volt az első csók, nem emlékszem ki kezdeményezte de már nagyon vártam.Ez volt 4 hónapja:)
2010. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, kb. én is olyan lehetek mint a lány akivel randiztál, tehát elég szűkszavú vagyok, de nálam ez csak az elején ilyen, úgymond kell egy pici idő, amig felmérem a terepet, megfigyelem a reakciókat, a gesztusokat, próbálok rájönni mi érdekli a másikat, aztán ha ezen túljutottam, kb. nekem 2 nap, ha egy órával számolunk naponta, akkor már sokat beszélek.
2010. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!