Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már egy jó ideje msn-ezek! Tudunk jókat beszélgetni néha hülyülni rendes nagyon. De mit tegyek az alábbi esetben?

Figyelt kérdés
Eddig mindig én írtam neki de tegnap ő írt rám, ez jót jelent? Nem akart semmi különöset csak kérdezte hogy ott vagyok-e? Na szóval őt szeretném majd elhívni randira, de foggalmam nincs hogy hova, van ott bowling hely ami rizikós, van itt billiárd hely ami első alkalomra szerintem nem jó, de habár ki tudja, van itt mozi ami elsőre szerintem nem jó mert a film elvonja a figyelmet kettőnkről és az csak közelségre jó.. Ez a 3 hely igen is jó hely de én valami extrábbra vágyom! Nem ilyen re gondolok hogy vacsorázni, korizni, meg csak simán egy parkba leülni és beszélgetni, hanem ahol izgalmak is vannak! És érdemes neki virágot vinni az első randin? Nem elég csak egy kis ajándék tárgy, vagy inkább semmi???
2009. jan. 11. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Az állatkerti séta nekem nagyon bejönne, ez nem sima séta lenne, hanem érdekes beszélgetős.

Amúgy a variációid közül a bowlingot érné meg kipróbálni sztem! Ha virágot viszel randira az teljesen leveszi a lábáról! Az ajándék cuccok arik, de nem randira valók. Rózsát vigyél, méghozzá vöröset.. ;)

2009. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt hiszem, hogy a szemét kibökném vele, ha egy állatkerti séta előtt a kezembe nyomna egy vörös rózsát :)

Azt akkor törögetem, cipelem meg minden ilyesmi...

Sokkal jobban jön ki - szerintem -, hogyha a nap vége felé egy virágosnál vásárolsz számára egy szál vörös rózsát. Így a rózsa is szép marad, nem lesz kényelmetlen egész nap hurcibálni, és a gesztus is megvolt!

2009. jan. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vinnék első randira virágot, a vörös rózsa azért már egy elég konkrét érzelemkifejező szimbólum, esélyes, hogy megijesztenéd vele a csajt. Az hogy ő írt rád, az szép, meg hízelgő, de abból nem lehet messze menő következtetéseket levonni, én úgy tapasztaltam. Ha meg személyes találkozótok nem volt eddig, akkor még csak "ismerkedj" vele, virág, meg romantika nélkül, mert az hogy MSN-en jól elvagytok, nem jelenti azt hogy élőben is jól ellesztek. Ha meg bejöttök egymásnak, úgyis eljön mindennek az ideje, de a kapkodás csak érzelmi zavarokat szül...
2009. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
JÓlvan vége, moziba volt a barátjával:D mondhadta volna hamarabb is! Azért ez durva hogy én vagyok ilyen pehhes! SOha nem lesz barátnőm! köszi azért mindenkinek.. De azért még elárulhatnátok 1. randira mit érdemes vinni..
2009. jan. 11. 19:47
 5/5 anonim válasza:

A lánytól függ, hogy mit vigyél, illetve a helytől is, hogy hova mentek, a fentebb szólónak igaza volt, van, hogy a virág csak útban van...

Én nem tudom, hogy ezt a lányok elvárják-e, én például nem, de általában az én különcségemben szokott lenni a hiba, tehát várd meg más válaszát ;)

2009. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!