Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, ha a srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a srác aki hajt rám folyton hivogat, de engem ö nem érdekel?

Figyelt kérdés

Leszbikus vagyok, nem mondtam el neki ö meg hajt rám. Már egyre jobban nyomul és eléggé zavar...

Amikor msn-en beszélünk, mindig kicsit bunkón viselkedek vele direkt, hogy talán kiábrándul, de amikor élöben találkozunk mindig jófej vagyok vele, mert ilyen a személyiségem... a bunkóságot csak megjátszani tudom :S

Már eléggé zavar az is, hogy rengetegszer hívogat. Már egy ideje fel se veszem, aztán valami kifogást találok ki rá, hogy miért nem..

Múlt héten 20szor hívott egyik nap, csak mert kikapcsoltam a telóm ö meg azt hitte, hogy leejtettem és bajban vagyok ....


Nem akarom elmondani neki, hogy leszbikus vagyok, de leakarom rázni.. mi a legjobb megoldás?


2010. nov. 13. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod, nem kell neki elmondani, hogy leszbikus vagy. Szerintem elég, ha annyit mondasz (msn-en, ha úgy könnyebb), hogy te nem tudsz elképzelni köztetek haverságnál, barátságnál többet.
2010. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod,hogy leszbikus vagy, egyszerűen azt mondd nem lehet köztetek semmi, mert te mást szeretsz és a dolog nem reménytelen.
2010. nov. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már rég elkellett volna mondanom neki, hogy nem érdekel.. de valahogy sose tudtam... Meg olyan helyre járok, ahova ö is és ha megis mondom, hogy nem érdekel engem akkor is találkozni fogok vele :/
2010. nov. 13. 23:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk megmondhatnád neki, hogy kedveled, mint barátot, viszont nem az eseted és semmi komolyabbra nincs esély köztetek.... Ezzel nem is mondtad el, hogy leszbikus vagy és nem is hazudtál.
2010. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha vissza sem utasítod rendesen és vegyes jelzéseket küldesz neki (a jófejség is annak számít), ne csodálkozz, hogy nem adja fel.
2010. nov. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zozymo ***** válasza:
Mondd neki hogy van pasid ugyhogy fejezze be. Ha nem akkor kérd meg egy haverod hogy játsza el a pasid ott ahol taliztok. Nekem egy ismim így csinálta. Bejött neki.
2010. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyi jelből nem fogja az adást az az ő baja.
2010. nov. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!