Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A srac nekem mar reg ota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srac nekem mar reg ota tetszik, szeptemberben ismertem meg. Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés

tobbnyire minden hetvegen eggyut vagyunk,kozos baratok,hatlamas hazipartyk. utoljara ketten maradtunk,tobbiek elmentek setalni mi meg..beszelgettunk,...aztan smaroltunk.masnap talalkoztunk de semmi,ugy csinalt mintha semmi sem torten volna.

Mondjuk reszeg volt,es mikor picit iszik,maris ugy kezel mintha baratnoje lennek..egy ideje ez mar igy megy.

nem tudom ,mit csinalhatnek...vagy h vehetnem ra h elmondja h mit is szeretne..fogalmam nincs.

Szerintetek mert csak akkor nyomul amikor reszeg?lehet ebbol akar egy komoly kapcsolat is? vagy inkabb felejstem el az egeszet?


2010. nov. 15. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hülye kérdésre hülye válasz...

Tudja, hogy így szerezhet majd ingyen alkoholt tőled:D

2010. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el szerintem, ha komoly kapcsolatot szeretnél, bár...
2010. nov. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig olyan jo vele 8->
2010. nov. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!