Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ilyen iwiwes társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ilyen iwiwes társkeresőn mint csajok és pasik, meg lovehunter valakivel egyezel akkor mi a fenét lehet írni először?

Figyelt kérdés

Most tényleg.

Mit írjak? Van már egy rakás egyezés, és ennyi.

Biztos nekem kellene írni hamarabb, mert hogy én vagyok a pasi, de most komolyan, mit lehet írni ilyenkor elsőre?


2010. nov. 15. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nagyon tetszik, nem ismerkedhetnétek e meg. Vagy beszélgetni, msn címet kérni, ha egy város akkor megkérdezni, hogy találkozhattok e:) Vagyis nekem ilyesmiket szoktak írni:) 19/L
2010. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom, hogy tetszik meg hogy taliznál vele, nálam is ez volt egy csomó egyezés mégsem írt egy srác sem ki is kapcsoltam semmire sem jó...
2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez jó kérdés. Én ezért próbálok minden erőmmel élőben megismerni egy lánykát, mert egy csomó kínos helyzetettől és zsákutcától szabadulok meg. Tudom, hogy néz ki, nincs feszült "első találkozás", és el van kezdve már a kontaktus, tehát tudom élőben kezelni, előbb-utóbb úgyis eljutunk ide.
2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk lehet írni, "teccőgecó fugáznám a fingódat". Biztos tetszeni fog neki.
2010. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
A netről letöltött csajok nem az igaziak!Sok a trójai!
2010. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
azt a szart fel nem tedd fel tettem két napja azóta 23 csajnak teccem és nem hagynak békén :s
2010. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan bénaság ez amúgy :) De tényleg. Főleg, hogy olyanok is igen nyomnak rám, akiknek kiderül az adatlapjukról hogy 15 évvel idősebbek és még házasok is ráadásul. Nem értem én komolyan. Ilyenek minek igeneznek? :) Az a gyanum hogy itt a többség csak szórakozik, de ettől függetlenül írok majd pár csajnak, aztán majd kíváncsi leszek hogy ők is csak szórakoznak vagy van kedvük ismerkedni :)
2010. nov. 15. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és voltak 1ezések és volt aki írt is hoghy nagyon szimpatikus vagyok neki és ha szeretne megismerni beszélgetni velem és rámbízza mit kezdek ezzel az üzenettel:) Volt aki msn-re vett fel és nagyon jót beszélgettünk és megismerném:) Szóval hajrá:)
2010. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. nov. 16. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!