Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Társkeresőn ha üzenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Társkeresőn ha üzenetet akarok írni egy nőnek, akkor mit írjak neki?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
szia csini vagy .. eljösz kávézni? (lakhely/utca/házszám) vagy esetleg elmennyek érted?
2011. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább: Mikor érnél rá egy kávéra vagy üdítőre? :)
2011. nov. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első kettőnek: nyilván első üzenetről lenne szó, a rögtön kávézni hívókat le szokták pattintani...


próbálj valami olyanra reagálni, amit az adatlapján írt, akkor látja, hogy tényleg ő érdekel, nem csak sablonszöveget küldesz mindenkinek. tegyél fel benne kérdést is, hogy tudjon mire reagálni. kezdésnek jó a "szia, az adatlapod alapján szimpatikusnak tűnsz, lenne kedved ismerkedni? Pisti vagyok, én is Debrecenben lakom, másodéves vagyok az egyetemen" stb., tehát magadról mindenképpen írj (főleg ha az adatlapodon nem szerepel semmi...)

2011. nov. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. nov. 5. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó a segged ,kő kóla?
2011. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Szia Gyuri vagyok, ne fürgyé le!"
2011. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő, anyátokat is így főztem be...;)
2011. nov. 5. 22:53
 8/10 anonim ***** válasza:
És úgy látom, hogy a tiédet is igy főzték be :DDD
2011. nov. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de anyádat meghívtam 2 fröccsre egy putris kocsmában és már cidázott egy a wc-ben. Kár, hogy fogazott, azóta nincs foga, nem mondta el az igazságot? szomorú gyerekkorod lehetett.
2011. nov. 6. 11:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Jobb gyerekkorom volt mint neked, engem legalább megneveltek otthon.

A kérdésedre válaszolva, inkább ne írj üzenetet egy nőnek se!

2011. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!