Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik,5. be ismertem meg azóta bele vagyok bolondulva. Habár néha volt hogy nem tetszett de ha vele vagyok fél-1 órát egyből megtetszik és lejjebb a többi. : )?

Figyelt kérdés
szóval én 6 os vagyok ő most 5.es MSN en nagyon jókat beszélgetünk...suliba is néha: ) és szeretem csak nem tudom hogy mondjam el neki: S attól félek hogy nem szeretne velem semmit és "beleőrülnék" abba hogy ha ezt tudnám... azt tudom hogy ha nem teszek semmit az = az elutasítással de olyan nehéz...és szerintetek az ha sokat szemezünk az jelent valamit vagy csak játszik velem?: )tudom hogy ezt igy nehéz megmondani ezét még egy kis segítség hozzá: csak akkor kezdünk el szemezni amikor nyugis minden vagy ha elmegyünk a suliba egymás mellet : )meg persz akkor amikor pölö én kezdek vele szemezni vagy fordítva: ) ) ) )és rólam egy kicsi...(többieket kérdeztem meg ő véleményük: )) vicces vagyok nem vok bunkó segítőkész vagyok (jellemezd János vitézt...ez most olyan: D)nem vok csúnya de szép se (lány osziimtől kérdeztem akik utálnak szal ez tőlük nagyon szépen megvan fogalmazva:Damugy aléggé "szapulnának" X D)jól öltöködök: D// Part2: D // (ezt padtársam mondta: D) nem vagyok büdös: D(ezt egy csaj akivel jártam még régen: )) szép a szemem nah má unok irni éjjel 11 kor: D szóval ennyi [válaszokat előre is nagyon köszi aki szapulni akar az menjen a vidámparkba) <by:mócsing x_x :D>
2009. jan. 11. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mindent bele öcsi! 100% hogy összejön a dolog, csak légy bátor! 5.-es csajnak nincs annyi esze, hogy csak játszon veled!
2009. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
na az ilyenektol elmosolyodok. 5. 6. os gyerekeknek meg nem kell jarniuk egymassal. gyerekes jatekok ezek mind ! Az ha te jarsz 1 lannyal , az nem " valodi " jaras, csak olyan jatekos dolog. A valodi kapcsolatokra sztem 18 eves kor korul kerul sor. Azelott 100% h nem. Sztem szorakozzatok, jatszatok, legyetek nagyon o baratok, de semmi tobb !
2009. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, én 8.-os vagyok és 1 éve van kapcsolatom és nagyon szeretjük egymást. Végülis, miért ne lehetne 6.-os korában barátja/barátnője akárkinek? Csak az a lényeg hogy szeressék egymást.
2009. jan. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
annyit a 2. válaszolonak hogy bujjá el azt elsőnek meg hogy kössz:D a harmadiknak detto:Dés amugy hidd el hogy 12 évesen nem pokemonozok már ő se barbizik és nem tudom miért hiszed azt hogy ennyi idősen 2 ember nem tudja szeretni :D egymást...de te tudod lehet nehéz gyerekkorod volt nem szerretek stb. de az nem én vagyok:P:D(homik el innen:D)
2009. jan. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!