Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Észre sem vesznek a csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észre sem vesznek a csajok?

Figyelt kérdés

5 hónapja kidobott a barátnőm 3 év után , Azóta vagyok padlón , ugyérzem , hogy észre sem vesznek a csajok , vagy mintha röhögnének rajtam , ez a két variáció van.

Külsőségekről talán annyit , hogy sportos alkat vagyok ( kondi ) , szoli néha , zselézett haj , piercing stb. tehát adok magamra , mégis ugyérzem mintha átnéznének rajtam.

Értelmes válaszokat légyszives.


2010. nov. 17. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem minden a külsö.A viselkedés is sokat számit,ha megismerkedsz valakivel.
2010. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
uhh :S azért ez az 5 hónap kevés hogy kiheverd még, nem? Szerintem most valami elfoglaltságot keress, valami újdonságot amitől felszabadultabb leszel és akkor hidd el máslesz a közérzeted
2010. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem az ellenszenves ha egy pasi szolizik, de hát te tudod : D és amiket felsoroltál nem feltétlen 'igényességre, magára adásra' vall. és nem értem, miért kell folyton kutatni a másik nemet hogy jaj legyen már valami.
2010. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a szó szoros értelmében adsz magadra,normál szóhasználatban inkább hülyét csinálsz magadbaól: zselézett haj és a piercig visszataszító.Szoli:az meg minek?
2010. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt 3-3.5 év, ennyivel lettek a idősebbek a "célközönségednek" számító lányok. Változnak az igényeik. Az önsajnálatod és a külsőd alapján egy tipikus "plázapasi" vagy. Férfiasabb társat keresnek.
2010. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Drága,

Egyrészt 3éves kapcsolatot nem nagyon lehet 5 hónap alatt kiheverni, és a régi kapcsolat emlékei meg a szakítás fájdalma rontja az önbizalmad, másrészt pedig beszélgess a lányokkal, legyél mellettük először haverként, utána meg ki tudja.. :)

Amúgy ha gondolod írj privit

2010. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Böse ***** válasza:
"zselézett haj , piercing stb. tehát adok magamra" hát ez jó :D
2010. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az nem semmi nehéz ki verni a fejedből foglald le magad vala mivel amit nagyon szeretsz csinálni az segít

L/17

2010. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak beképzeled, hogy a csajok röhögnek rajtad, lehet hogy van egy-kettő, aki igen, de logikailag kizárt, hogy minden csaj ilyen bunkó legyen.

Te gondolom azért jársz szoliba, azért van piercinged és zselézett hajad, mert ez a te egyéniségedhez tartozik, mert te ezt akarod, ha meg azért csinálod, hogy a nők felfigyeljenek rád, akkor az elég nagy hiba, mert a külsődet illetően az a fontos, hogy te jól érezd magad a bőrödben. Engem nem érdekelne, ha a szeretett pasinak eltérő igényei lennének (pl. én nő létemre nem járok szoliba..), viszont érzelmi téren semmit sem számít a másiknak, hogy te hogyan szeretnél "trendi" lenni.

2010. nov. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!