Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak idő kérdése,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak idő kérdése, hogy felóldódjak?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal és már buliztunk is együtt a haverjaival, de valahogy nem igazán tudtam feloldódni. amugy is inkább csendesebb vagyok és az is nagyon zavar ha vele nem tudok miről beszélni.de nem akarom hogy ezért dobjon! idővel tényleg ki fog alakulni a dolog?vagy mit csináljak ?
2009. jan. 12. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem mindenféleképpen még hagyj időt magadnak! Egy kapcsolat elején természetes, hogy nehezen oldótsz fel, persze egészen más a dolog, ha arról van szó, hogy nincs közös témátok. Ha pedig képes lenne ezért dobni, az ilyen fiúért kár siránkozni. Idővel úgyis Te tennéd meg ezt a lépést mert egy kapcsolat legfontosabb alapja a mély beszélgetések.

Sok sikert. Üdv

2009. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!