Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes volna leszólítani (vagy megszólítani, nézőpont kérdése) egy helyes, csinos, nagyon szép szórólaposztogató lányt?

Figyelt kérdés
Az egyik vidéki bevásárlóközpontban annyira helyes szórólaposztogató lányt láttam ma, hogy többször is kértem az általa adott lapokból... :D De ennél többet nem tettem vagy mondtam, nem vagyok az a leszólítgatós típus, no meg túlságosan nagy sikerem sincs a lányoknál... De ettől a lánytól olyan jó lenne randit kérni! Ti mit mondanátok erre a szitura? :)
2011. aug. 6. 13:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele haver!:D
2011. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
hajrá :D
2011. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nincs mit vesztened. Hajrá:)
2011. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit vesztened! Vágj bele! Sok sikert! :)
2011. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg vigyél neki egy csokit, vagy egy kis üditöt "gondoltam jól esne egy kis energia/frissítö :)" szöveggel. ha tetszel neki, ezzel tuti bevágódsz.
2011. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást és a tippeket! :)

Amúgy van valakinek ilyesféle tapasztalata? (Nem feltétlen szórólaposztogató lányokkal, csak úgy le- és megszólítás terén.)

2011. aug. 6. 13:37
 7/26 anonim ***** válasza:
Csak azon múlik, h külsőre bejössz-e neki. Üdítőt meg ilyesmit felesleges vinned, azzal nem érsz el semmit.
2011. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
13.39: Ha igazad van, akkor jobb, ha bele se kezdek :D (Nem vagyok éppen egy szívdöglesző típus)
2011. aug. 6. 13:40
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Csináld azt, hogy elveszel tőle egy szórólapot, elkezded ott előtte nézegetni és megkérdezed, hogy az ő telefonszáma nincs-e véletlenül rajta:D Ebből minden ki fog derülni:)

2011. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Szerintem tök jó ez az üdítő ötlet! Csak az a lényeg, hogy lazán add oda, mint aki tényleg elgondolkozott, hogy milyen fárasztó lehet ez a munka. :D Utána beszéljetek pár szót, mutatkozz be, hány éves vagy, melyik suliba jársz stb.

Esetleg még egy ötlet: megkérdezheted, hogy honnan szerezte ezt a szórólapos munkát, mert te is keresel csak nem találsz . ( Én már csináltam ilyet, bár akkor tényleg csak a munkára voltam kíváncsi.)

17/L

2011. aug. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!