Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, lányok, ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, lányok, ez most mégis mennyire fontos?

Figyelt kérdés

A lányok 80%-a úgy nyilatkozik - itt is - hogy ha neki van egy pasija, akkor "hát az minimum 180-190-nél kezdődik" mások meg 2m-eseket akarnak.

Ezt mennyire veszitek komolyan a való életben? Tényleg sokszor az dönt, hogy eleve nem hagytok kezdeni egy <180

-al, csak mert nem ment át a mércén?

Dominánsnak akarják érezni a párjukat, ez egy dolog, de ezek csak előítéletek, lehet az még tehetetlen, rossz tartású, és gyerekes is. Épp, hogy ez az amolyan "külső", amit sokan tagadnak, hogy az számít, és amiről nem lehet sokra következtetni. Az meg másik dolog, hogy az egész genetika, amiről egyik se "tehet".


2010. nov. 19. 23:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
71%

én fiu vagyok ugyan, de nézz már körül az utcán... egy rakás 170 körüli vagy azalatti fiut latok 170 feletti csajjal mászkálni... és nem csak haverságbol... haverok nem szoktak kézenfogva puszilkodva mászkálni...

ahelyett hogy itt kérdezgetsz hülyeségeket, nyisd ki a szemed és láss!

2010. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem szeretem a túl magas pasikat, nekem kb. pont, hogy 180-ig jó nagyjából, bár én pici is vagyok, egy 190 centis pasi túl magas hozzám. :)

Nekem már olyan 170-172 centitől jó egy pasi. Sőt, valahogy mindig ilyen pasijaim voltak. :)


21/L

2010. nov. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
En 168 cm vagyok.A parom 172 cm.Csak akkor magasabb ha felallitja a hajat./punk/Ettol fuggetlenul imadom es ket eve gyilkolja az idegemet:P
2010. nov. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A barátom 169 centi. Nem nagyon tudok mást hozzáfűzni, nem magasság alapján választok. Ez legföljebb olyasmi lehet (szerintem), hogy milyen valakinek a zsánere -- a fiúk is mondanak olyat, hogy a vékony vagy a nagymellű nők jönnek be nekik, aztán mégis bele tudnak szeretni egy duci vagy kismellű lányba. A magasság lehet első látásra vonzó, különösen, ha valaki védelmet keres a férfi mellett, de a szerelemben aligha döntő szempont egy érett nőnél.
2010. nov. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Ki van nyitva, és a legtöbben erre hivatkoznak, már legtöbbször az elején, amikor pl leírnak egy "ideált".

Az meg hogy nézz körül az utcán, most honnan tudjam, hogy te hol laksz? Ja, hogy pesti vagy, mert ott csak az a város létezik Magyarországon -.-

2010. nov. 19. 23:28
 6/27 A kérdező kommentje:
23:28 elsőnek ment :)
2010. nov. 19. 23:28
 7/27 anonim ***** válasza:
Mivel csak 162 cm vagyok,érthető,hogy nem vágyom egy 2 méteres srácra:) Mondjuk érdekes,sok barátnőm van,akinek az első gondolata a bizonyos álompasiról,hogy magas. Én sose akartam magas srácot,igazából feszélyez,ha nálam sokkal magasabb,és úgy sétálunk,beszélgetünk...nem szeretem.A barátnőim szerintem ebbe bele sem gondolnak..:) Nyugi,simán van esélye egy alacsonyabb srácnak is,nagyon sok alacsony lány van,náluk biztosan! 19/L
2010. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
A párom úgy 2-3 cm-vel magasabb nálam. De ha éppen annyival alacsonyabb lenne, azt se bánnám.
2010. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legkevésbé sem érdekel, hogy milyen magas egy fiú. Az első barátom 20 centivel volt magasabb nálam, ami jól nézett ki, de majd' kitört a nyakam csókolózáskor... A mostani barátom 175 cm (én 170 vagyok) és tök jó, hogy hozzá tudok rendesen bújni, és közben megcsókolhatom, és nem törik ki a nyakam... Bármikor az arcára nyomhatok egy puszit :) És azt hallottam, hogy amúgy jobb a szex is veled hasonló magasságú emberrel (igen, jó a barátommal, mert pl ugyanúgy tudunk közben csókolózni, meg a melleimet is tudja csókolgatni közben :) viszont mással még nem voltam, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, csak másoktól hallottam). De ha szeretek valakit, akkor ez egyáltalán nem érdekel, az se zavarna, ha alacsonyabb fiúm lenne. 19/L
2010. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

23:25 23:26 23:27

Na ezek nem is olyan magasak, van olyan környék, ahol 175 alatt nincs senki (16 év felett) Na ott egy kakukktojásnak rohadt szemét helyzete van :)

2010. nov. 19. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!