Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok csak őszintén névtelenü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak őszintén névtelenül jó?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi gazdag, akkor az már egy nagy előny nektek? Összejönnétek vele azért mert gazdag nem nézz ki rosszul jófej stb... de, hogy inkább gazdag? Idáig akit személyesen kérdeztem nem dehogy is a pénz nem számít az volt a válasz... De szerintem sokan hazudtak! Lányok szerintetek a pénz számít?
2011. jan. 9. 23:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

A pénz nem számít. Tényleg nem.

22/L

2011. jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod várok még :)
2011. jan. 9. 23:22
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Csak azért mert van pénze nem fogok összejönni vele ha egy tahó. De igenis fontos a pénz!Egy olyan ember mellett akiről tudod,hogy anyagilag rendben van,sokkal jobban biztonságban érzed magad.Nem kellenek ehhez milliók,nem kell szuper kocsi,nem kell,hogy dúsgazdag legyen.De egy olyan emberre akinek nincs pénze nem lehet számítani,és nem lehet vele hosszabb távra tervezni,nehéz úgy a jövőbe tekinteni.

20L

2011. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha jofej es kedves is mellette, akkor azert benne lenne nalam mikor meselek a baratnonek, hogy "es ooolyan edes, vicces es raadasul gazdag is", de ennyi. Az elso ketto (es persze meg sok hasonlo) elorebb van fontossagban.
2011. jan. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
am a penz nem lenyeges.Barbi vagyok,oszinten.
2011. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, akiknél számít. A nagyon fiatalok egy része lehet, hogy jobban szeretne egy gazdag pasit, akivel tud villogni. Vagy a nem túl jó körülmények között élő gyermekes, elvált nők egy része is meggondolja, hogy egy jobb anyagi helyzetű pasit válasszon, aki majd a család támasza lesz. Ebben a nehéz gazdasági helyzetben elképzelhető. Csak hát ugye van az a mondás, ami nagyon is megtörténhet: Elfogy a vagyon, megmarad a majom. Aztán akkor mi lesz az ilyen kapcsolatokkal? :D


Ha személy szerint rólam van szó, tizenéves koromban még nekem is legyezgette a hiúságomat, ha egy olyan pasival randiztam, akinek szuper kocsija volt és elegáns helyekre vitt, de már akkor sem kizárólag ez alapján döntöttem.

Aztán később, mikor idősebb lettem, már inkább tartózkodtam a pénzes pasiktól. Valahogy kellemetlenül érintett, hogy az akkor átlagos anyagi helyzetemmel csórónak éreztem magam mellettük. Persze ez nem azt jelenti, hogy teljesen elzárkóztam volna az ilyen felállás elől, csak feszélyezve éreztem magam.

Eléggé népszerű, szépnek, csinosnak tartott lány voltam mindig, elég sokan hajtottak rám minden típusból, korosztályból, gazdagabbak, nagyon gazdagok, szegényebbek is, úgyhogy nem mondhatom, hogy nem lett volna választásom.

Végül mégsem a vagyon és a külső alapján döntöttem (a párom egyáltalán nem gazdag, és bár szerintem nagyon jól néz ki, más típus volt eddig az esetem), hanem az alapján, hogy olyan tulajdonságai vannak, amibe bele tudtam szeretni.

2011. jan. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Komolyan te ilyen lányokkal/nőkkel futottál össze, akik azt mondták, hogy a pénz a lényeg?


Lehet, hogy akkor én élek teljesen más közegben, mert akiket ismerek, mind mondja/cselekszi, hogy a pénz tényleg nem számít.


Személy szerint, nekem az előző párom nem keresett rosszul, viszont megromlott a kapcsolatunk, hiába próbálkoztunk jobbá tenni. Nem voltam boldog.

A mostani párom egyáltalán nem gazdag. Még étteremben sem voltunk, pedig két éve vagyunk együtt. Engem nem zavar. Szeretem, tiszta szívemből. Annyira jó ember, és hihetetlen, hogy engem választott.

2011. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És igen. Biztos van olyan nő, akinek ezt számít. Vagy férfi. Azokról megvan a véleményem.
2011. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az számít, hogy megfog-e a személyisége, hogy mint ember és férfi lenyűgöz-e. :)
2011. jan. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem volt még gazdag barátom sosem, és tudtunk boldogok lenni. Tehát nem érdekel, és mikor pasit keresek sem a bankszámláját nézem. Ha szeretjük egymást és jól elvagyunk, az nekem bőven elég, az hogy gazdag, az maximum hab a tortán:)
2011. jan. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!