Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennék vele moziba, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennék vele moziba, de nem akarom, hogy fizessen. (? )

Figyelt kérdés
Egyszer, megemlítettem neki, hogy ha olyan lesz az idő, hogy nem tudunk máshová menni, mehetnénk moziba is.Mondtam hogy akkor, ha majd tudok a szüleimtől pénzt kérni rá. Erre az volt a válasza, hogy ha megyünk moziba, mindenképpen ő fizet. Ez csak nekem kellemetlen? Mivel nemdolgozik, még suliba jár, max zsebpénze lehet, és nem szeretném, hogy rám költse. Már komolyan mozi hiányom van, nagyon szeretnék elmenni vele, de nem szeretném ha fizetne. Viszont a jegyet gondolom egybe vennénk meg, és hogy nézne már ki, ha utána elkezdeném visszaadogatni a pénzt, vagy nem is tudom. Úgy nem szeretném elhívni ha ő fizet. Most akkor kérdezzem meg, hogy megyünk-e? De úgyis az lesz a vége hogy akkor ő fizet. Mi legyen?
2010. nov. 20. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Kort és nemet pls.
2010. nov. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez neked ciki, mondj le a moziról. Ne említsd neki. Akk talán nem jut mostanában eszébe és nem költi rád a zsebpénzét. Am az h nem sajnálja rád a pénzét holott nem dolgozik, csak azt jelenti h szeret.Ezt meg kell becsülni.
2010. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezen ne problémázz szerintem , mondjuk csináljátok azt, hogy most ő fizet, és legközelebb meg te.


Ha ennyire zavar ez téged:)

2010. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az a "dolgok rendje", hogy a manus fizet.

Legalábbis eleinte mindenképpen. Azután már lehet felesben. Arról nem szólva, hogy így megtagadod tőle azt az örömöt, hogy adhasson "mert adni öröm".

2010. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy te fizetsz és kész. mit kell ezen ennyit problémázni ?
2010. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ő 17

én 15 és lány.


Nagyon aranyos, igazából (logikus, hogy) nem az zavar, hogy fizet:) Udvarias, és nagyon kedves. Viszont nem szeretném, ha RÁM költene. Ha szülinapomra se venne semmit, hanem mondjuk adna egy szál virágot és megölelne, sokkal jobban esne, mint ha megvenne egy méregdrága parfümöt azzal, hogy "na most akkor szülinapod vagy névnapod van?" Nem szeretem ha költenek rám :) Inkább én szeretek örömet okozni másoknak ^^ Sokszor zavarba is vagyok, ha ajándékot kapok :P

2010. nov. 20. 15:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is mondtam barátomnak h ne vegyen nekem semmit névnapomra. Én sem szeretem ha rám költ. Mégis nagyon jól esett h mégis kaptam valamit. És tudom h amúgy is megvette volna, csak kelett neki 1 indok. Mert azt tudja h azt h csak úgy megvegye azt úgysem hagynám. Szerintem ez nagyon kedves.
2010. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vegye a jegyet ő te meg vegyél magatoknak kaját. Nem feltétlen a moziban hanem utána hivd meg egy pizzára vagy ilyesmi.
2010. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.:) Utolsó nagyon jó ötlet ^^
2010. nov. 20. 15:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó tényleg jó. Randin én is úgy szoktam csinálni, hogy ő fizeti a jegyet én meg a kaját. Így végülis majnem ugyanannyi pénz mind2.
2010. nov. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!