Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam moziba, vagy még korai?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam moziba, vagy még korai?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem, és jókat szoktunk beszélgetni, naponta legalább egy órát dumálunk Facebookon. (Mással nem beszél ennyit :D)

Szeretnék közelebb kerülni hozzá, ezért elhívnám egy ,,baráti mozizásra,, a Johnny English 2-re. Mivel neki tetszett az első rész, úgy gondoltam, ezt választom.

Szerintetek korai még elhívni? GYORS VÁLASZOKAT KÉREK!


2011. okt. 8. 15:46
 1/6 anonim válasza:
Ha tetszik neked akkor hívd el. Ha te is tetszel neki vagy szeretne "jobban" megismerni akkor igent mond.
2011. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Korai az lenne, ha ráugranál. A mozira, sétára, beszélgetésre: HAJRÁ. :)
2011. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk korai-e,ha nem írod,hogy mióta beszélgettek.: )
2011. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, augusztus óta napi több mint egy órát dumálunk. :D

És nem tudom, hogy tetszem-e neki. De pl. az osztályból fiúk közül én kerültem hozzá a legközelebb.

2011. okt. 8. 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívjad.
2011. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sosem korai elhívni valahová, akár olyat is elhívhatsz, vagy elkérheted a számát, akit akkor látsz először. Legfeljebb elküld. Egyébként ne facebookon hívd el, hanem személyesen, úgy sokkal emberibb.
2011. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!