Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azt kérdeztem tegnap, hogy:Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt kérdeztem tegnap, hogy:Ha egy férfi kezdeményez akkor azt mondják a csajok, hogy "Minden férfi csak AZT akarja". Ha meg éppen nem kezdeményezek, akkor meg az a duma, hogy "Ez biztosan búzi". Ez normális? XD. Ez gond?

Figyelt kérdés

Feltettem a kérdést, mert egyetlen mondatban két hamis sztereotipia van egymással szembeállítva. Kíváncsi voltam, de olyan válaszokat kaptam, amilyeneket vártam.

Teljesen normálisak vagytok. Ugye nem baj, ha dícsérlek benneteket??? XD.

Csak estefelé kicsit megállt az élet, és szért voltam provokatív. Bocsi.


2010. nov. 21. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A kezdeményezésből még véletlenül sem asszociálnak arra, hogy csak AZT akarod, max ha úgy szólítód le, hogy: Jó a zoknid, dugunk?

Ha nem szólítod le, akkor sem búzának fognak nézni, sőt, melyik az amelyik elvárja, hogy te most ott szólítsd le, és ha nem teszed akkor meleg vagy?? Hát nehogymár kötelező legyen minden lányt leszólítani...

2010. nov. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
minden azon múlik, hogyan szólítod meg a csajt....
2010. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dicsak Jenő válasza:
100%
Nos gyakorlatilag a kérdésedben ott van a hiba hogy kecske. De igazából hallottam már olyat is hogy akik a barnamedvét kikutassák azok nagyon okos emberek. És 4 lába van. De olyat is láttam már hogy nem szék.
2012. dec. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 B~Way válasza:

Hát már az első kommentelőbe belekötnék,pedig szimpi a kommentje. :(

Nem éppen így van.

Az igaz hogy a megszólításon múlik hogy mire asszociál de a kérdés akkor:"Hogyan szólítsa le az ember hogy ne èrtse félre?"

Tegnap unalmamba tesztelgettem a dolgokat. Random lányokra ráírtam,meg kontaktpltam szemelyesen is és különbőzően szólítottam le őket. "Szia ne haragudj,nem szeretném rabolni az idődet csak azt szeretném mondani hogy nagyon szép vagy és szimpatikus a számomra,volna kedved megismerkedni?" És kaptam 1 telefomszámot és egy Nevet hogy bejelöljem FB-n. De ez 1 volt a 25 ből. A többit akárhogy szólítottam le vagy írtam rá " Tipikus p * nára éhező f @ s z ferfi mint a tobbi" meg ehhez hasonlók. Ilyenkor mi van? Nem vagyok egy csajozógép,nem vagyok alapjárat (mások szerint! Nem egóból! :D ) egy romda csávó,nincs barátnőm csak keresem azt akivel jól ellehetnék. De erre kifejezetten kíváncsi voltam,így alakult 25/1 :D Szerintem a kérdező kérdése nyitott maradt :)

2015. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!