Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kezdeményez akkor azt mondják a csajok, hogy "Minden férfi csak AZT akarja". Ha meg éppen nem kezdeményezek, akkor meg az a duma, hogy "Ez biztosan búzi". Ez normális? XD.

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Isten bocsásson meg érte de...IGEN
2010. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sok a sztereotípia...
2010. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális.


Ha azt vágják hozzád hogy biztos AZt akarja, akkor nem tetszel neki. Ha meg azt hogy ez biztosan búzi, akkor bizony menj oda és kezdeményezz, hogy majd azt mondhassák hogy csak azt akarod.


Mászóval: akitől ilyet hallasz, annak mutasd meg a hátad, ne foglalkozz ilyenekkel...

2010. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sőt, itt még van egy pár dolog:

-A nők azt hiszik magukról, hogy ők genetikailag kedvesebbek, pedig rohadtul nem, csupán kevesebb negatív hatás érte őket és több pozitív, mivel nők és velük finomabban bánnak.


Nálam olyan volt, hogy közöltem, hogy többet akarok tőle, ő meg azt mondta, hogy nem, mert engem nem szeret annyira. Én otthagytam, erre elkezd csörgetni meg írogatni rá 1 hétre, majd rákérdezek, hogy mit akar erre én vagyok a hülye. Ezek kész agyrémek. :D

2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem értetek ti a nőkhöz.

Ha úgy mész oda ismerkedni, hogy "Szia cica! Van gazdád? Akkor ne csodálkozz egyik jelzőn sem. Ha odamész és elkezded taperolni kezdeményezés gyanánt, akkor az első jelzőn ne csodálkozz. Ha pedig nem mersz odamenni csak elvárod, hogy ő tegye ezt, akkor a második jelzőn ne lepődj meg.


Ellenben ha úgy mész oda, hogy udvarias vagy és illedelmes, akkor egy normális lány egyiket sem fogja rólad gondolni. Amennyiben mégis, ott a nőben van a hiba, de mivel te általánosítasz és a nőket szidod a saját sikertelenségedért így gyanítom benned van a hiba. És ezt úgy mondom, hogy én nő létemre nem igazán vagyok kibékülve a női nemmel.

2010. nov. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A nőx egy nagy paradoxonból állnak össze, kb mindenre van ilyesmi beszólásuk.
2010. nov. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul pont te tetted fel a kérdést. Nem gondoltam volna.
2010. nov. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Vicc volt, tréfa az egész. Jót mulattam a válaszokon. A nők paradoxonból állnak össze XD.

Marhajó....mint egy űrhajó... XD

2010. nov. 21. 01:36
 9/12 A kérdező kommentje:

Jól van utolsó!

B@sszál csak le nyugodtan....:-) XD....

2010. nov. 21. 01:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem hazudtál a korodról, akkor vedd jogosnak a lebaszást :) Az xD-zésért még egy lebaszás jár :)
2010. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!