Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nap alatt lehetünk szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap alatt lehetünk szerelmesek?

Figyelt kérdés
Szóval meglátsz egy pasit/lányt beszégettek, elvagytok, alakul a dolog. Az nap már szerelmes is lehettek egymásba?
2010. nov. 21. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes nem, max fellángolás, más a két dolog.
2010. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pont ettől félek. Régóta nincs senkim, vele meg jól éreztem magam.
2010. nov. 21. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Dehogynem,még egy pillanat alatt is lehettek

Szerelem első látásra, nem ismerős ?

2010. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
már hogy a francba ne lehetne.én is ebben a cípőben járok.egy partyn találkoztunk már ott éreztem h több lesz,másnap már teljesen biztos voltam benne.azóta is együttvagyunk 3 és fél hónapja
2010. nov. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az "első látásra" az nem szerelem.

Ha valakit nem is ismersz, beleeshetsz, beleájulhatsz, mindegy, az fellángolás. Direkt van rá egy ilyen szó.

2010. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elkezdhetünk vonzódni egymáshoz,és fellángolást érezni.Aztán a szerelem később jön magától.
2010. nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 napja ismerem, mondhatom már neki hogy "szeretlek"? Vagy túl hamar lenne? Szerintem nem...
2010. nov. 21. 13:26
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
még ne mondd neki, hogy szereted, hagyd egy picit, hogy izzon köztetek a levegő, kicsit "kerülgesd a forró kását", na meg aztán 3 nap elég korai
2010. nov. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!