Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetünk egyszerre két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk egyszerre két emberbe is szerelmesek? Lehetséges lenne? És ha igen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az első számú jelölt, olyan mint a Szőke Herceg a fehér csillám pónin. Minden meg van benne, ami nekem kellhet egy pasiban. Ami ellene szól, hogy nem egy városban lakunk, elég messze egymástól, ezért még nem találkoztunk. De belém szeretett, szerelmet is vallott, és (azt hiszem) én is szeretem, már nem tudnám nélküle elképzelni az életemet.

A másik, sokkal inkább csillamfaszlámán lovagolta be magát a szívembe. Először nem is szerelemnek indult a dolog, mert konkrétan az egyik legjobb barátom. De mikor legutóbb találkoztunk, vhogy más volt. Azt éreztem, hogy egész végig csak ő hiányzott az életemből. Mellette mindig boldog vagyok, és hiányzik mellőlem, mikor csak MSN-en beszélgetünk. De azt hiszem, ő nem így érez irántam, vagy legalább is jól titkolja..

Mit tegyek?


2011. júl. 13. 12:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nincs egyszere kettőbe szerelem!!! Csak csábít és te azt gondolod. Bele estem egy ilyenbe. Dobtam a lányt és a másik srác is lelépet. Döntsd el kit választasz mielőtt valamelyikkel járni is fogsz. Egyszere ne!
2011. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Válaszd azt akiben megbízol! Mert ha azt választod amelyikben kevésbbé bízol meg akkor a fejedben motoszkálni fog a másik srác és így butaságot csinálhatsz nagyon de nagyon egyszerűen. Azt akiben megbízol!
2011. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"még nem találkoztunk. De belém szeretett"


Tudod te is, hogy ilyen nincs. A szituációba szeretett vele, az írásaidba. A fizikai valódnak ehhez nem sok köze van. Persze még lehet, mert ez jó kiindulópont, de nagyon messze van ez a szerelemtől.


"olyan mint a Szőke Herceg a fehér csillám pónin. Minden meg van benne, ami nekem kellhet egy pasiban"


Az ismerkedésnél senki sem a negatív tulajdonságait helyezi előtérbe. Az interneten ez főleg igaz. Te se, ő se, én se hangoztatom, hogy mi bajom van magammal, vagy a világnak velem. Ez így jó és helyes, de mindent tudni kell a helyén kezelni.

2011. júl. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem terveztem egyszerre járni mind a kettővel (:, a probléma ott kezdődik, hogy nem tudok dönteni :S.
2011. júl. 13. 13:16
 5/20 A kérdező kommentje:
Második: Mind a kettőben megbízom (: :/.
2011. júl. 13. 13:19
 6/20 A kérdező kommentje:
Harmadik: Igazad van, nem lehet neten keresztül beleszeretni vkibe. De nem csak neten keresztül beszélünk, telefonálni is szoktunk xD. Már több, mint fél éve ismerjük egymást, szóval ez már nem csak ismerkedés (:
2011. júl. 13. 13:22
 7/20 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a helyzetben vagyok. Csak az a gond, hogy szerintem az egyik engem is csak havernak tekint.


Azt tanácsolom, hogy annak adj egy esélyt akiben jobban megbízol. Esetleg kérdezd meg nyíltan a 2. fiút, hogy Ő nem érez e irántad többet barátságnál.

2011. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindannyian térjetek át a mormon vallásra, ott engedik a "polyandriá"-t, azaz a többnejűség ellentétét (iszlám, törzsi vallások, ...), a többférjűséget :). Aztán valahol, egy jogállamban, vallási kisebbségi jogokra hivatkozva jegyeztessétek be magatokat, mint egy család. Minden jót!
2011. júl. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A 2.at válaszd, hisz ha az első tényleg szeretted volna, akkor nem kezd el érdekelni a második ;)
2011. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Fehér csillámpóni és csillámfaszlámán lovagolta be magát a szívembe ezeken szakadtam.xDxD:D


Szerintem találkozz sokat élőben a csillámpónissal, mert úgy tényleg teljesen más egy ember, mint msn-en vagy telefonon.. Tényleg, nekem is voltak ilyen tapasztalataim és msn-en nem lehet valakit megismerni! Egyébként inkább őt válaszd, főleg ha a barát-csávó nem érez irántad semmi olyat..

2011. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!