Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől függ, hogy egy lányt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy lányt le mernek szólítani a fiúk, és egy másikat (aki esetleg csinosabb), meg nem?

Figyelt kérdés

Nem értem, mi lehet a baj velem. Az utcán mindig megnéznek, és azt a nézetet vallom, hogy igenis a fiú kezdeményezzen, ne nekem kelljen őt megszólítani. De úgy látszik, ez így nem megy.

16/L


2010. nov. 21. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért jeleket neked is kellene küldeni, hogy tudják, hogy érdemes leszólítani.
2010. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szep vagy, azert meginkabb nem mernek megszolitani, mert azt hiszik, hogy foglalt vagy.

Valoszinuleg nincs baj veled, ha te mondod. Sok szep szingli lany van, akik panaszkodnak hogy senki nem szolitja meg oket. Valoszinu te is kozejuk tartozol. ;)

2010. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Küldök jeleket! :)


Hát ez csodás! XD Akkor csúfítsam el magam? :D

2010. nov. 21. 17:59
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert általában aki csinosabb az már foglalt, ha nem akkor meg van az oka, hogy miért nem. Legalábbis a köznyelv ezt a képet táplálja.

Amúgy az utca elég furcsa ismerkedési fórum...

Ráadásul a magyar férfiakra ez kimondottan jellemző, hogy félősebbek a megszokottnál.

Legalábbis volt egy ilyen elemzés, hogy egy bombázót elküldtek egy szórakozó helyre, hogy üljön le egymagába az egyik sarokba és ott üldögéljen, olvasgasson és mikor megy hozzá oda az első delikvens.

Nos. Kb. 30 percig nem ment oda hozzá SENKI. Míg bejött egy fazon és kb 3 perc után odaült mellé. Viszont ez a fazon nem tudott magyarul!:) A szórakozóhely pedig egyáltalán nem volt üres.


Szóval nem veled van a baj. Csak a társadalmi normákkal.

Mellesleg én sem mernék oda menni hozzád az utcán.

Már csak azért sem , mert ha tényleg "csinosabb" vagy akkor meggyőződésem lenne, hogy van barátod vagy ha nincs akkor még nem is szeretnél. Mivel hamar lába kél az igazán hívogató szépségeknek ám!:)

2010. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mosolyogj!
2010. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%-os! Ez de érdekes! :O
2010. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tényleg érdekes! A vicc, hogy aki odament, az sem magyar volt. XDDD
2010. nov. 21. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Aláírom, ez tényleg így van. Legalábbis sokszor így.
2010. nov. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelme odamennem.Köszönnék neked,hogy-Szia!

Te meg nekem úgy,hogy-Csókolom!-Rém kellemetlen szitu:).

2010. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam az apámnak úgy köszönni. :)
2010. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!