Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan fiú, aki le mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú, aki le mer szólítani egy lányt az utcán?

Figyelt kérdés
Annyira bosszantó, hogy nagy ritkán meglát az ember egy másikat, aki nagyon tetszik neki, és látja a másikon, hogy ő is neki, esetleg meg van a szemezés, összemosolyogtok, vagy ehhez hasonlók, és aztán elsétáltok egymás mellett.. ez annyira rossz. Milyen jó lenne már, ha a fiú odajönne és megszólítana. Van ilyen tapasztalata valakinek, fiúk ti is írjátok már meg, hogy miért van ez?
2011. jan. 30. 22:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

én azonnal kapok az alkalmon,de általában a lányok kicsit megijednek a gyors közeledéstől.pedig jól csinálom,nem tapló módon.kinek milyen a felfogása ez azon múlik.

24/ff

2011. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy nézzük egymást lánnyal, aztán kiderül, hogy rövidlátó és csak a vakvilágba nézegetett - vagy csak épp bambult. Szóval leszoktam a dologról, lassan jelzőrakétát kell fellőnie a lánynak, hogy észrevegyem.:D
2011. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Szeméy szerint nem tulajdonítok különösebb jelentést ilyeneknek (mármint nem gondolom úgy ezekből, hogy biztos akar is valamit), így nem is közeledek. (bár rám jellemző sokszor, hogy azt se veszem észre, ami kiszúrja a szemem (biztos csak bemagyarázom magamnak stb.. mentségek :P))
2011. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Mert sajnos a mai világba egyre nagyobb az esélye,hogy egy vérbeli gyökér a csaj,és inkább le se sz*rom.


21/F

2011. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
63%

Én próbáltam már, hol működött, hol nem, általában tényleg kicsit meglepődnek a lányok, amikor tényleg odamegy a pasi :)


Amúgy neked kedves Kérdező, mi jönne be, mit szeretnél hallani egy ilyen spontán találkozáskor?


27F

2011. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Alekosz biztosan...
2011. jan. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nem nagyon! csak a fogatlan, koszos parasztok.
2011. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
na igen,fiúk,gyakrabban kéne ilyet" de a "sza,bocs hogy letámadlak,de nagyon tetszel" elég ijesztő és túl konkrét, ha én pasi lennék biztos vmi kamu kérdéssel v vmi odamennék, aztán elkezdenék vele beszélgetni, hgoy látom a szimpátiát.... hajrá fiúk! 20N
2011. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát természetesen én sem azokra gondoltam, akik oda jönnek, hogy "bocs hogy letámadlak,de nagyon tetszel". Csak olyanra, amit az utolsó válaszoló is mond, akármilyen kamukérdéssel, bármilyen hülyeséggel odajöhet igazából. Én azokra a fiúkra gondolok, akiken látszik, hogy akár oda is jönnének, csak aztán mégse mernek. Jó igaz, hogy ennyi erővel én is odamehetnék, de mégsem teszem.. :D na mindegy köszönöm a válaszokat, hátha egyszer azért beleütközök így valakibe :)
2011. jan. 31. 08:43
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
de ha meg valami kamu kérdéssel hülyeséggel menne oda akkor meg az lenne a baj hogy "úú milyen hülye duma :S"
2011. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!