Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azért nem néznek meg azok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem néznek meg azok a pasik akik bejönnek mostanában, mert (. )?

Figyelt kérdés
...már nem úgy öltözködök mint régen?Régen nagyon egyszerűen öltöztem:farmer sportcipő,pulcsi.Mostanában viszont volt egy barátom aki azt mondta hogy szereti a nőiesebb ruhákat és kipróbáltam. Úgy megtetszett hogy azóta szinte csak olyanokat hordok. Nem ribancos ruhákat csak pl szűkszárú farmer magassarkúval és kivágottabb felsővel. Meg göndörítem a hajam és kicsit sminkelek is (csak nagyon szolídan).Sokan mondják hogy jóláll ez a változás meg h milyen szép vagyok meg természetes szépség.És nekem az ilyen keményebb "rocker" pasik jönnek be az intelligensebb fajtából azok meg mostmár meg se néznek.Azért mert ahogy öltözködök arrol azt gondolják hogy biztos kis beképzelt nyávogó nőci vagyok és nem éri meg próbálkozni??!! Vagy mi történt??Azok a pasik akik a hozzám hasonló stílusú nőies lányokkal járnak nem jönnek be mert sztem nem elég férfiasak.Mit tegyek?Szeretek így öltözni de más téren nem változtam meg,ugyanúgy rockot hallgatok,hülyéskedek,fesztiválozok de jól tanulok stb csak az emberek nem akarnak a külső mögé nézni?
2010. nov. 23. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy öltözködj, ahogy jól érzed magad. A rockeret tény, hogy nem a nőies nőkre buknak. :D
2010. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rocker vok, és tényleg nem nagyon próbálkoznék az így öltözködő lányoknál. Nemcsak azért, mert nem a zsánerem, hanem mert az ilyen lányoknak úgyse jönnék be. Sztem válts vissza a régi stílusodra, légy önmagad!
2010. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak úgy mellékesen hány éves vagy?

Amúgy jó dolog az, hogy nőiesen próbálsz öltözködni, de ezt nem kevered a ribancos öltözéssel. Erre mindig figyelj ezután is. Meg hát na... azért ne legyél annyira biztos benne, hogy nem nézegetnek még. Jómagam is a rock kultúra követője vagyok :)) és én is inkább a te korábbi stílusodra jellemző lányokat nézem ki. De nem szeretnék általánosítani, mert igen is a nőiesebben öltözködőek is tetszennek, de csak ha tudják hol a határ (mármint hogy az én értékkészletem belül vannak). De most kíváncsi is tettél. Tudsz adni néhány képet a te általad nőiesnek tartott ruhákról? Csak puszta kíváncsiságból kérem

2010. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17 vagyok. ÉS miért nem próbálkoztok ilyen lányoknál is? A legtöbb fiú ismerősöm szerint tök jófej vagyok és h milyen meglepő annak ellenére hogy így öltözködök az vagyok és belül ugyanaz maradtam.Már ez is egyfajta sztereotípiává növi ki magá?!?

linkek pl : [link]


[link]


[link]


[link]


hasonlóak az én ruháim.

2010. nov. 23. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért, mert a hajam az egyetlen, amire mondták már h szép, viszont a hosszú haj is csak a rocker lányoknak tetszik, tehát általában náluk próbálkozom. Ha nem látszik egy lányon, h rocker, akkor viszont honnan kellene tudnom? :)
2010. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem nem kihívó, az ahogy öltözködsz (a képek alapján így gondolom), viszont olyan...'tucat'. Az én barátom is rocker, én is az vagyok, viszont én nem a tipikus rocker-szerelésben feszítek...inkább a hippistílus és a rockeres külső között van az én sajátos stílusom...na, de ebből azt akartam kihozni, hogy a barátom azt mondta, hogy azért tetszettem meg neki rögtön, azért figyelt föl rám, mert nem álltam be a 'csordába', fel mertem vállalni a személyiségemet, nem voltam egy a 'tucatlányok' közül, és ez tetszett neki... érdemes gondolkodni rajta;)

amúgy van, hogy az emberek tényleg nem látnak a külső mögé...van benne tapasztalatom...(mondom, elég egyedi az öltözködési stílusom...és a gimiben emiatt közösítettek ki, mert én nem a legújabb trend szerint öltözködök...ilyenek az emberek -szokj hozzá (és mielőtt bárki belém kötne, hozzáteszem, hogy: tisztelet a kivételnek!))

de ez csak egy 'eset', ha rocker pasit akarsz magadnak, akkor sztem először tudatosíts valahogy a külvilággal, hogy te is rocker vagy;)



24/L (és 3 éve boldog párkapcsolatban él:))

2010. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!