Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tetszek neki, miért bunkó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszek neki, miért bunkó? 18/L

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra megváltozhatott a véleménye? Lökdös,simogat,ütöget.. O.o Elég furcsa dolgokat csinál,és elég bunkó modora van..Most akkor mi van? Elhívtam egy társasággal,azt mondta lehet eljön.Ha nem jön el akkor el van dőlve ?:)
2010. nov. 26. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát elég kevés dolgot írtál le.ÉS te miket csináltál vele?De szerintem próbáld megFh nem veszed észre és lógsz egy-két más palival is:)18/F
2010. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nem tethetsz neki annyira. Ha nem megy el akkor szarik rád már bocs de ez az igazság. Kifogásokat ne keress.
2010. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj,hogy sok másik pasival lógtam(sok fiú barátom van..) És elég fura..Lehet ezért? De amúgy aranyos volt,csikizett,simogat minden nap ha találkozunk.De ez így furcsa..Lehet az zavarja hogy másokkal lógok? Nem tudom..Holnap mindenesetre kiderül.(:
2010. nov. 26. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:

18 éves lány vagy.Nem akarok általánosítani,de a korodbeli lányok a bunkó taplókra,az igazi rossz arcú farkakra buknak.Ha egy pasi kedves és figyelmes,az legfeljebb barát lehet.Ha néha megalázza,parasztként viselkedik a lánnyal akkor egyből lehetséges párként tekint rá a csaj.


Én is személyesen tapasztaltam ezt.Elegem is lett ebből,hogy az én vállamon sírják ki a szerelmi bánatukat azok a lányok,akikkel kapcsolatot szeretnék.Mivel nem vagyok bunkó,és nem tudom,nem is akarom az eszemet játszani,ezért nincs is barátnőm.Majd ha találok egy komolyabb csajt akkor talán...vagy nem. :)


21/F

2010. nov. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. A korodbeliek a bunkókra buknak.Persze nem általánosítás, de nagy részben így van.
2010. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,de nem ez volt a kérdés.:)
2010. nov. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!