Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek a pasinak ha bunkó velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a pasinak ha bunkó velem?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a középsulit. Van egy osztálytársam aki tök helyes. Kedves voltam vele, de ő nagyon bunkó velem. De csak velem :S Mindenkivel egész aranyos, de ha én szólok hozzá(normálisan) akkor meg jön a kiábrándító felelet. Meséltem róla pár embernek, azt mondták, hogy ezzel azt akarja kifejezni, hogy bejövök neki. Csak azt nem értem, hogy miért így fejezi ki. :S Amikor egy viszonylag érett srácnak gondoltam. A múlthéten az egyik osztálytársamat elkísérte az orvoshoz...akkora lélekjelenléte volt. Szóval nem értem, ha érett, akkor miért így csajozik? Vagy egyáltalán érett-e?
2008. szept. 29. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Vagy egyaltalan akare?

En nem vennek ra merget hogy tetszel neki.

2008. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet, hogy túl kedves vagy hozzá? Esetleg úgy érzi, hogy nyomulsz, te meg nem tetszel neki, és azért viselkedik veled undokabbul, mint a többiekkel.

A "nem tetszik, ezért meghúzom a haját" óvodáskorú gyermekekre jellemző, nem középiskolás fiúkra.

2008. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

"A múlthéten az egyik osztálytársamat elkísérte az orvoshoz...akkora lélekjelenléte volt."


Kibaszott nagy lélekjelenlét, mondhatom. Aki lógni akar egy kicsit a suliból, az ezt csinálja.


Kislány, milyen naiv vagy...

2008. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Tuti tetszel neki, az én párom is ezt csinálta velem, mikor megismerkedtünk, azóta már van 1 pici babánk. ;)
2008. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarlak elkeseríteni,de biztosan nem tetszel neki,ha így viselkedik.Csak gondold bele magad az ő helyzetébe:nem tudja,hogy ő tetszik-e neked(legalább is nem biztos benne) ezért nem akarja azt mondani hogy nem tetszel neki mert fél,hogy mégsem jól vette le a lapot és tényleg nem akarsz úgy közeledni hozzá akkor ezzel nagyon beégne.Ezért marad a bunkózás.Egy idős vagyok veletek,szóval vágom miről van szó :)

(15,fiú)

2008. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem ertem miert kell lepontozni ha valaki megmondja az igazsagot. Jobb lenne ha amitanank, hogy igen tetszel neki?

Hat szerintem nem tetszel neki, de ne aggodj akad pasi boven akinek tetszel.

2008. szept. 30. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja sztem bejössz neki,de ha egy csávó bunkó az független attól hogy érett vagy sem.
2011. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges velem bunkó egy fiú es tudom hogy tetszem neki bár ez nem esik valami jól:D ilyen embereket szard le
2014. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én sztem bejössz neki!!(mondjuk ez már régen volt)
2015. febr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!