Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha állandóan szemezünk hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állandóan szemezünk hosszú másodperceken keresztül, de nem lép, akkor mit tehetek? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Mindig Ő kezdeményezi.

én 17/L ő 18/F


2010. nov. 29. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Lepj te!!! Es akkor megtudod hogy megis mit akarhat.... Hogy erted azt hogy mindig o kezdemenyez? Szemezesbe?? Probalj te is kezdemenyezni, lehet azt varja....

17/L

2010. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
honnan tudod hány éves?
2010. nov. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy barátomról van szó. Igen, mindig ő kezd el szemezni, volt, hogy majdnem fél percig csak egymást néztük, aztán mindig zavartan elkapta a tekintetét, pl. amikor elmosolyodtam. Nem merek kezdeményezni nála.


első: onnan tudhatnátok, hogy pl. van már hasonló tapasztalatotok. mert nekem még nincs. köszöntem. :)

2010. nov. 29. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,én már el is mosolyodom és kezdem is nyomni a szöveget ha érzem h kölcsönös a szimpátia.miért ne?
2010. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

valószinüleg olyan gyámoltalan lehet mint Te. Nem baj!!

Biztos szimpatikus vagy neki. Ha neked is tetszik a a fiulegyél Te a kezdeményező a beszélgetésbe nincs abba semmi.A többi ugyis jön magától......

2010. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát mondjuk nekem is volt már ilyen, de abból nem lett semmi.

De amugy attól is függ szerintem,hogy milyen a kapcsolatotok(azt irtad hogy egyik barátod), amikor pl nem tetszett még neked akkor is nézett téged,vagy mondta már e valamikor hogy de szép vagy vagy ilyesmi:D vagy nagyon jóban vagyok? amikor hosszú ideig néz akkor legközelebb kérdezd meg tőle hogy mivan:) de kedvesen:D és akkor hátha mond valamit (de ez természetesen akkor ha elég jóban vagytok) meg ugye attól függ milyen barátok vagyok, mert lehet azért nem akar kezdeményezni.

2010. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

utolsó köszönöm! azt hiszem felnyitottad a szemem, ha csak résnyire is! :)

Ő szokta kérdezni, hogy "na mivan?" "miaz?" amikor néz. én erre nem szoktam válaszolni, csak elmosolyodom, de legközelebb benyögöm neki minimum, hogy "szép a szemed" :)

2010. dec. 1. 13:25
 8/8 anonim ***** válasza:
örülök hogy segithettem:)
2010. dec. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!