Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szerezzem meg? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

2 hete kavartam az egyik osztálytársammal (smároltunk de ő eléggé felizgult én meg erre nem számítottam és megijedtem és otthagytam) azóta mindig mondja hogy mikor folytatjuk meg hogy hétfőn üres lesz a lakása és csinálhatjuk amit megbeszéltünk.. egyszer rákérdeztem hogy mit is beszéltünk meg mire mondta hogy szex. erre mondtam neki hogy nem fogok vele lefeküdni. ez után még mindig irogatott hogy majd folytatjuk. mikor megint rákérdeztem azt mondta: 'én mindenben benne vagyok ami egymás kölcsönös szexuális kényeztetésén alapul'... ebben én is benne lennék viszont még szűz vagyok... és azt szeretném hogy az első élményem különleges legyen.. ő pedig simán kinézi belőlem hogy már csomószor szexeltem... és elég kínos lenne bevallani hogy mégsem ><

a másik dolog pedig hogy én közben megszerettem. ő pedig szerintem nem szeret. nem vagyok túl szép, dehát ha ennyire le akar velem feküdni akkor nem lehet túl nagy problémája a testemmel (javítsatok ki ha tévedek).. amúgymeg aranyos kedves lány vagyok jó a humorom is, okos is vagyok meg szerény.. xD lényeg hogy nem értem miért csak szexet akar.. megkérdeztem tőle, hogy hogy áll a nőkkel, azt mondta hogy nincs és nem is akar komoly kapcsolatot.. egy másik alkalommal meg azt mondtam neki hogy nem tudok vele lefeküdni mert szerelmes vagyok. ő meg mondta hogy az szar mert ő is volt már kétszer is és mostanában nem akar...

lényeg hogy én szeretem és szeretnék vele lenni. nincs valami ötletetek hogy hogyan csábítsam el?


2011. okt. 23. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Érzéketlen tulok, ne elcsábítsd, hanem verd képen egy ásóval. Jó sokszor. és keress olyat akinek be jössz te is és nem csak a feneked. bocs, a tisztán látás végett jobb így fogalmazni.
2011. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj azzal a sráccal semmit se,érzéketlen paraszt.Ha megadod neki azt,amit akar,valszeg úgy leráz mint a rongyot.A szavaiból egyértelműen ez jön le.Az ilyen pasiknak mindegy,hogy ki az illető,csak gerincre vághasson valakit.Ne egy ilyen f@szkalappal tedd meg először,hanem azzal akivel kölcsönösen szeretitek egymást.És ezt férfiként mondom.25/F
2011. okt. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Jellemző hogy a hp-k ilyen gyökerekbe zúgnak bele. Aztán meg sírnak hogy kihasználják őket.. Szánalmas!
2011. okt. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!