Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy pasizzak be? 21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pasizzak be? 21 éves lány vagyok, és még eddig nem volt barátom.

Figyelt kérdés

Egy nagy cégnél vagyok recepciós, így rengeteg emberrel találkozok, és már jó pár pasitól kaptam bókot is, csak nem tudom h h reagáljak ezekre.

Sajnos barátnőim nincsenek akikkel megbeszélhetném ezeket a dolgokat, vagyis jobban mondva senkim sincsen.

Olyan rossz érzés azt látni h mindenkinek van vkilye itt körülöttem. Mit csináljak?


2010. nov. 30. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
Csak dugni akarsz?
2010. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 21 éves vagyok, csak éppen fiú. Egyben hasonlítunk, nekem sem volt kapcsolatom. Azonban te helyzeti előnyben vagy, hiszen már kaptál pozitív megjegyzést a külsődre, amit azt jelenti, hogy nem nézel ki annyira vészesen. Na, ez az a pont ahol már nem hasonlítunk. További szép estét.
2010. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

nem , dugni nem akarok.


kedves 2. válaszadó: mindenki megtalálja előbb v utóbb a párját :) legalább is nekem mindenki ezt mondja. próbálj meg pozitívan hozzá állni a dolgokhoz.


én is ugy próbálok, csak sajnos egyre nehezebben megy.

2010. nov. 30. 23:15
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve még én is reménykedtem. De te ne add föl, ha jól nézel ki, akkor van remény!
2010. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogj a bókokra, köszönd meg, esetleg mondhatsz te is valamit...

Ha akarnak valamit, majd elhívnak...

Megkérdezheted viccből, hogy nem hívsz el vacsorázni, de...

2010. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki és úgy érzed, hogy tetszel a pasinak, akkor szerintem ne köntörfalazz, kerek-perec mondd meg neki, hogy szívesen megismerkednél vele közelebbről. Én pasi vagyok és tutira nem utasítanék vissza egy lányt ha nekem is bejönne.
2010. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Vagy mondj neki valami nagy f..ot!

hmm.. köszi, ha valóban ilyen jól nézek ki, akkor milyen lehetek ruha nélkül? Na de a végét inkább cseréld le arra, hogy nem iszunk-e meg valamit... Vagy bármi! Érted?

2010. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek barátaid, nem volt eddig pasid.


Ebből elég nyilvánvalóan az jön le, hogy zárkózott vagy. Próbálj ismerkedni, kapcsolatokat építeni.


Azt elhiheted, hogy a szőke herceg nem fog az ablakod alá parkolni a lovával és kiabálni, hogy "Rapunzel! Engedd le a hajad!".


Röviden/egyszerűen: Ne kerüld az embereket és ne taszítsd el magadtól azokat, akik ismerkedni akarnak.

2010. nov. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

(Mondanám, hogy röffenjünk össze, de most hajtok valakire. Aztán meglehet, hogy a leányzó nem akar semmit.)

Így azt mondom: Randizni kell! Sokat. Irány társkeresők. Beregisztrálsz, felteszel néhány képet és valami személyesebb szöveget. Esetleg beírhatod még, hogy a személyes találkozás híve vagy, de lássuk be, nem mindenki tetszhet neked. Így fedezed is magad. Meg írni, hogy válasz e-mail elérhetőséget kérsz. Aztán csak várni kell, nem kell előfizetni se. Egy kép és levélváltás után meg talizni, ha szimpatikus az illető. Aztán gyűjteni a tapasztalatot. Ha mást nem, egy jót beszélgetni, vagy 5 perc után még mindig mondhatod, hogy bocs, de mégsem, mert pl. annyira eltér a stílusotok.

A kosárgyűjtő :) 27f

2010. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%

nem , dugni nem akarok.


na látod ez itt a probléma. Adott egy félénk, antiszoc csaj, és még dugni se akar. kész katasztrófa.


Vegyél magadnak kiskutyát. Az majd szeret...

2010. dec. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!