Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rosszul teszem ha "eltünök"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul teszem ha "eltünök" ahelyett, hogy megbeszélném?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki nyomul.. vagyis hát elég félénk, szóval hozzá képest már nyomulás amit csinál. Meg sokszor hívogat is, de engem ö nem érdekel.

Ha hív akkor se szoktam felvenni már 3 hete meg msn-en is úgy csinálok, mintha nem lennék itt ha rámír.. Élöben meg direkt kerülöm a helyet ahova járni szokott...


Sokszor volt már így, hogy volt akit jól ismertem és aztán hirtelen csak eltüntem és nem mondtam semmit és azóta se beszéltem vele/velük... de akikkel ezt csináltam ök nem voltak annyira fontosak számomra, meg én se nekik, mert csak neten ismertem öket.

Viszont ezt a srácot élöben ismertem meg.. és most nem tudom mit csináljak.

Mert ha megbeszélném vele, hogy semmit se akarok töle akkor megkéne magyaráznom, hogy miért nem reagálok semmire 3 hete :S

Szerintetek mi a legjobb megoldás?


16/L


2010. dec. 1. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Igen, rosszul teszed. Gerinctelen dolog az eltűnés. Elfogadni sokkal nehezebb a nem-et, mint kimondani. Te erre sem voltál képes. Vállald fel, hogy 3 hétig bunkó voltál! (Vagy örökre az maradsz a szemében.)
2010. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanilyen voltam, mint te.Csak aztán rájöttem, hogy nem jó megoldás.Mert 1:így folyamatosan zaklatnak, nem vágják, hogy idegesítenek téged. 2:saját magadat is leégeted azzal, hogy állandóan bujkálsz előlük, arról nem beszélve, hogy már totálisan az agyadra mennek.Sok év után jöttem rá, hogy jobb a szemükbe megmondani, hogy nem érdekelnek, vagy ha az könnyebb, akkor eleinte smsben/emailben is ki lehet dobni őket, így gyakorolhatsz:-) De ha olyan srácról van szó, aki amúgy számít neked, ha máshogy nem, barátként, azzal nem érdemes szemétnek lenni.Velük beszélj személyesen.

24/L

2010. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát én eleinte is csak barátnak tekintettem, csak persze ö többnek engem.. és szerintem biztos, hogy szerelmes belém, úgyhogy eléggé rosszul esne neki, ha megmondanám, hogy nem érdekel. Attól tartok, hogy öngyilkos lenne, mert volt mikor próbálkozott már vele...
2010. dec. 1. 11:04
 4/11 anonim ***** válasza:
A legtisztességesebb és legfájdalommentesebb az, ha megmondod neki az igazat, vagyis hogy hagyjon békén, nem akarsz tőle semmit. Ezzel bántod meg legkevésbé, igaz, hogy pillanatnyilag fáj, de nem megalázó. Magyarázattal, miért nem akarsz semmit, nem tartozol.
2010. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek.
2010. dec. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van... csak azt nem tudom hogyan magyarázzam, hogy 3 hete miért nem reagáltam... a többi részét egyszerüen megbeszélném..
2010. dec. 1. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a srác,amúgy vágni fogja,hogy, ha elmondod, hogy érdekel téged, akkor azért nem kerültél vele kapcsolatba 3 hétig...

Legalábbis ,ha értelmes biztosan :)

2010. dec. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a gáz része...De szerintem is vágni fogja, hogy miért nem jelentkeztél.
2010. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak valószínüleg elöbb fogja kérdezni, hogy miért nem jelentkeztem és csak utána mondhatom, hogy nem akarok semmit töle... :s
2010. dec. 1. 12:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit kell ezen görcsölni?

"Sajnálom, nem tudtam kezelni ezt a helyzetet és csak most szedtem össze magam, hogy el tudjam mondani, mit gondolok. Tudom, hogy hülye voltam, nem kellett volna 3 hétig eltűnnöm..."

2010. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!