Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esélyem egy kedves arányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy kedves arányos lánynak ha a természetem nagypofájú és harcias?

Figyelt kérdés
Én 30 éves férfi ő 30 éves nő de ő 5 hónappal idősebb. Párszor megjegyezte de gonosz vagyok persze nem durván és mosolygott. Amikor elmegyek mellette mindig mosolyog rám és amikor megismertem már az is így kezdődött. Kolléganőm volt és amikor nem hozzá kerültem megkérdezte miért nem én vagyok vele. Milyen legyek neki ha vele vagyok. Nem vagyok bunkó csak kimondom amit gondolok. Ő kedves és tetszen neki legalább én így láttam. Csak nem akarom elcseszni azzal, hogy túl határozott vagyok.
2011. okt. 25. 19:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs aranyost akartam csak a T9 bezavart
2011. okt. 25. 19:11
 2/5 A kérdező kommentje:
Mobilról írtam a kérdést és bocs a további hibákért!
2011. okt. 25. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem ezen múlik, hanem h külsőre bejössz-e neki. A T9-et meg jobban jársz ha kikapcsolod, inkább idegesítő, mint hasznos.
2011. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor a külsőmmel minden ok. De milyen legyek egy ilyen nő számára?
2011. okt. 26. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Minden más mindegy a nőknek. Még esetleg az anyagi helyzeted, ami számít.
2011. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!