Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, közöltétek már pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, közöltétek már pasival h nagyon tetszik nektek, még az ismeretség elején? Mi lett belőle?

Figyelt kérdés
tök sokan azt tanácsolják tegyem ezt, de nekem ehhez nincs merszem...
2010. dec. 1. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld, azt szeretik a fiúk ha küzdeni kell vagyis nekem jobban esne mint az h tudom előre h bejövök neki.

16F

2010. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy közlöm :) Alapból nem tetszik addig senki, ameddig nem ismerem meg. Illetve külsőleg lehet, hogy tetszik, de ez nekem édes kevés. Szívtam már meg úgy, hogy nagyon tetszett valaki, aztán szégyen szemre mondhattam, hogy hát mégsem tetszel. Közben kiderült, hogy egy tróger :) Szóval ha mindene tetszik, csak akkor mondd neki, előtte ne. A végén még elbízza magát. Nameg te vagy a nő. Neki kell meghódítania téged,nem fordítva.
2010. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
örülök h ezt írjátok. én magam is butaságnak tartom, de itt mindenki azzal jön, h ez milyen jó ötlet..ez nem én vagyok
2010. dec. 1. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek, akik ezt mondták neked? Ja és te sem írtad az életkorod meg a srác korát sem.
2010. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk. feltettem itt egy kérdést, h h jelezzem neki h tetszik, h bátorítsam..erre ezt kaptam
2010. dec. 1. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, így jó ahogy mi mondtuk :)
2010. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen,majdnem 15 voltam mikor közöltem a párommal,hogy mennyire tetszik nekem és ennek már 6 éve!Azóta is imádjuk egymást!

21/L,24/F

2010. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy rossz ötlet lenne, de ha te nem vagy ilyen akkor ne csináld, légy önmagad:) ne más tanácsa alapján cselekedj, hanem ahogy te érzed jónak.
2010. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én már jártam úgy hogy MSN-re úgy vett fel a lány hogy nagyon bejövök neki... Nem igazán örültem neki. Én szeretek küzdeni a csajokért, és szeretem jobban megismerni őket mielőtt belemegyek egy kapcsolatba.
2010. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!