Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kavarnak a fiúk egyszerr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavarnak a fiúk egyszerre több lánnyal a suliban? Amikor már kezdeném megszeretni, elkezd bókolni a barátnőmnek.

Figyelt kérdés
Miért van ez? :((
2010. dec. 2. 15:22
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
mert tudod szeretnének biztosra meni..pl: az egyik lány felejtöslett vmi okok miatt ott van még a többi stimm?:)de viszont ezek a kapcsolatokat nem gondolják komolyan vagy csak eleinte nem egyénfüggö!
2010. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Funktasztikus ***** válasza:
javitás: vagy csak az eleinte nem.......egyénfüggö!!
2010. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudja ki lenne az igazi mert csomó lány bejön neki. Van ilyen, én is így vagyok. Biztosítsd róla, hogy veled 1000szer jobban járna mint mással. Csak mosolyogj rá néha és legyél vele kedves, kicsit keresheted a társaságát...
2010. dec. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Funktasztikus ***** válasza:
pontosan!
2010. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat:) Csak így számomra olyan bizonytalan helyzet:/:D Rosszulesik. De azért én se leszek szent:)
2010. dec. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!