Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik szívesen hallgatják a régi (régebbi) rock/rock'n'roll zenéket? És ha igen: hova jártok szórakozni? , mert én még sehol se találkoztam ilyen lánnyal.

Figyelt kérdés

Például: The Kinks, The Who, Rolling Stones,...


16f


2010. dec. 2. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Doors, Kinks, Beatles, Janis Joplin, Led Zeppelin

Én diszkóba nem járok, néha ilyen indie vagy goa partyra

16L

2010. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én imádom ezeket a régi zenéket, minden műfajt, de sajnos nem járok szórakozni. Szerintem még sokan hallgatnak ilyen zenét. 22/L
2010. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen lányt ismerek, és a barátnőimmel rendszeresen jártunk klubokba, kocsmákba, ahol ezeket a zenéket lehetett hallgatni... esetleg keress olyan site-ot, ahol stones rajongói klub van, és az ottani csajokkal ismrkedj... keress a neten retro klubokat, ahova el lehet menni... pár éve nyílt az V. kerületben az arany jános utcában egy ilyen klub, iszonyú sikere volt, talán még megvan :)
2010. dec. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nem tudnátok még mondani olyan helyeket itt Budapesten, ahol ilyen zenéket játszanak?

2010. dec. 3. 17:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Zöld Pardon? :D
2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
amelyik lányok ilyen zenét hallgatnak , azok mind ilyen sehova nem kellő csúnya lezüllöt csajok, inkább járjál diszkóba ott legalább nem csúnyák és büdösek a muffok
2010. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát te egy paraszt vagy! Aki ilyen zenét hallgat az valószínűleg egy jó ízlésű stílusos csaj, akinek van saját véleménye és nem egy olyan kis hülye klón akit mindig összetévesztenek valaki mással.

Én is szeretem az ilyen zenét! Nem nagyon járok még bulizni de ha elmegyek akkor sajnos el viselem azt a zenét ami ott megy.

2010. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mekkora szánalmas vagy, válaszadó. Képzeld, kifejezetten szép lánynak tartanak mind a fiúk, mind a lányok, mégis az ilyen zenét kedvelem. Hogy miért? Mert a hangzásvilág, a mondanivaló is sokkal érdekesebb, mint azoké a zenéké, amiket a diszkókban erőltetnek. Fáj, hogy értelmesebbek is vannak nálad, mi?
2010. dec. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

tegnap 16:43:

hú te aztán igazán értelemes lehetsz xd

a zenének semmi köze nics az értelemhez,főleg nem az ilyen rock szaroknak, am meg 2 hangszeren játszok és tom , hogy mi jó zene, és mi nem

2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg van köze hozzá. Azért, mert te nem találsz magadnak értelmes és szép lányokat, csak ronda diszkóribiket, ne itt vezesd le a fezsültségedet:) Nem vagy értelmes, fogadd el. A szép és okos lányok pedig csak szép és okos fiúkkal barátkoznak:))
2010. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!