Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány akivel még sohasem találkoztam csak fb-n láttam róla képeket! Mit írjak neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha felveszem msn-re milyen ürüggyel irjak neki? , Mert ugye azert nem rögtön úgy kéne kezdeni hogy szerelmes vagyok belé, járni akarok vele! Úgyhogy valami jó ötlet kéne hogy mit irjak neki amikor felveszem hogy ne rögtön az jöjjön le neki hogy belé vagyok zúgva? 17/F
2011. aug. 10. 22:58
 1/7 mimano ***** válasza:
33%

1. Ne neten ismerkedjünk már ennyi idősen.

2. Nem lehetsz belé szerelmes, hisz nem is ismered.

3. Legyél egyenes, hamár ezt csinálod.


Én a helyedben (bár én nem így csinálnám) elhívnám randizni.

2011. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát.. ha engem felvenne egy srác csakúgy alapból levágnám hogy miért csak úgy ismeretlenül. sztem vedd fel és mondd azt hogy nagyon szimpatikus vagy a képeken és szeretnéd jobban megismerni.. vagy csak beszélgetni vele.. ilyesmi szöveggel.. csaj nem vágja le h "szerelmes" vagy belé.. csak sejti hogy tetszik neked
2011. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Csak ha felveszem es megmondom neki hogy szimpatikus me mimden utana hogy vezessem ra a dologra! :)

1. Valaszolo : ha tehetnem elhivnam csak mint mondtam nem ismerem es lehetosegem sincs ra hogy talalkozzak vele! Ezert eloszor msn-en szeretnek vele beszelni!

2011. aug. 10. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt: "Szia! Megbökhetlek?"
2011. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

mimano hülye

szimplán hülye :(


miért ne ismerkedhetne a neten a kérdező?

mert te neten nem tudsz?


nyugodtan írj rá, és mond meg neki, hogy nagyon szimpatikus

aztán vagy elkezdtek beszélgetni vagy nem. mit veszítesz? semmit

2011. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

milyen dologra akarod rávezetni?


először beszélgetsz vele midenféléről

kiderül mszimpatikusak vagytok-e egymásnak vagy nem

aztán ha már napi szinten megbeszélitek a dolgaitokat akkor lesz élő randi is, nyugi


vagy ágyba akarsz vele bújni?

2011. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egy jelöléssel kezdeném facebookon, ha visszaigazol, akkor meg küldenék egy levelet, valami hasonlóval:



Hali! :)


Facebookon a profilodra tévedtem, és úgy éreztem - muszáj írnom neked!

Ezt meg is tettem, aranyos lánynak tűnsz és szívesen megismernélek. :) Mit szólsz hozzá? :D


Szia, szép napot/szép estét!



Ezzel megindítod a folyamatot, visszaír, felajánlja az MSN-t, nyugtázod, beszélgettek. :)

17/F

2011. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!