Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közelithetek felé? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közelithetek felé? Mennyi idő, mig elfelejti egy lány a volt barátját?

Figyelt kérdés

24 vagyok, egy 23 éves lánynál lett hirtelen "szabad a pálya" akivel csak barátság lehetett idáig. Nemrég megvolt az első randi-szerüség (csak puszi volt) aki nemrég lépett ki egy 3 éves kapcsolatából. Bajok voltak, többször leültek beszélni, és ez lett. De lezárta azzal, hogy sohasem illettek össze. Én úgy láttam, hogy nyilván nem áll még készre egy új kapcsolatra, új hobbijai is vannak, illetve látszólag munkába öli magát. Amikor kicsit "poénból" azt mondtam, hogy ugyanmár, az ilyen lányok nem maradnak sokáig egyedül, nevetve, szinte poénkodva, kérkedve mondta nekem, hogy nem várja a herceget, nem függ egy pasitól sem.


Nyilván a lámpa még piros, de azt se akarom, hogy más marja el előlem. Szerintetek mikor lép túl, illetve hogy csináljam?


2010. dec. 3. 02:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Van akinek sok idő kell, van akinek 1 nap is elég, de olyankor még az eleje nehéz. Ezt tapasztalatból tudom.

De látni fogod rajta, hogy már kiheverte.

Viszont addig is éreztesd vele, hogy mit akarsz, ne csak barátkozzál, mert akkor tényleg csak barátjának fog tekinteni, akivel jól érzi magát.

2010. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!