Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek ez a smink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez a smink már túlzás lenne egy randira? (link)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=lL7dZKioQe0


nappalra vagy estére? Ha veletek randizna ez a lány, mit szólnátok? köszi


2010. dec. 3. 17:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
mármint előtte 3mal. Köszi, akkor nem.
2010. dec. 3. 18:04
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszik a csaj, a smink inkább csak szolid szex közben lenne elfogadható számomra. Kicsit már ribancos. De tetszik, csak utcára nem vinném ki sétáltatni.
2010. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg nem látod, hogy ronda a bőre? Tiszta ragya! És akkor még rosszak is a fényviszonyok. Nappal vajon milyen lehet?

Amúgy meg nem lett jobb, hogy festett magának egy kiszel tünci szemöldököt...

2010. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%
Elterelte a figyelmemet az a vakolat, amit a lány visel. Na az csak egy jelmezbálba lenne jó.
2010. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát.. végülis nem rossz!:D De amúgy most hiába kérdezgetsz itt minket, az a lényeg, hogy neked tetsszen, és add magad!

Amúgy nekem tetszik ez a smink, de.... eléggé "feltűnő".

2010. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

17:58-as vagyok.


Azon csodálkoztál, hogy azt mondtam, hogy nem szép a bőre?

Ha kicsit megnézed jobban, elég sok pattanás van rata... ha kezelné rendszeresen, és nem azzal a sok sz*rral tömítené, szép lehetne...

2010. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*tömítené, mármint a pórusait.
2010. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

MIÉRT kell a szemöldököt annyira kiszedni, hogy utána festeni kelljen? Normááális?

Komolyan mondom, ez kizáró ok. Ocsmány.

Kikúrtul zavar, hogy egy csomó lánynak alig van szemöldöke, az a kicsi is, amit nem téptek ki, természetellenes formára van szedve. Aztán amikor nem marad, jöhet a festegetés.

Amit jelen pillanatban érzek, az a mérhetetlen megvetés, és egyet nem értés.

Ha túl terjedelmes/bozontos vagy összenőtt a szemöldököd, szedd ki, hogy normális legyen. Ha eleve normális, HAGYD BÉKÉN, KÜLÖNBEN HARAGOM ELPUSZTÍT!

:) na már meg is nyugodtam

Ne is foglalkozz a válaszom stílusával, a mondanivaló a lényeg.

Üdv!

2010. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsónak nekem is olyan a szemöldököm, mint ennek a lánynak natúrban és ez ilyen, ritka. Nem azért néz ki így, mert ki van szedve, hanem, mert nem mindenkinek adott a sűrű szőrzet.
2010. dec. 4. 21:14
 20/20 A kérdező kommentje:
jó, hát annyira nem figyeltem a bőrét, de szerinted mindenkinek tökéletes bőre van? Nekem sem teljesen sima, csak ha lekenem. A pattanás meg ezek igazából heg félék, nem tűnnek el csak úgy, még ha higiénia rendben van, a pattanás bármikor kijöhet és több nap mire elmúlik.
2010. dec. 4. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!