Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy fiúba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba és nem tudom hogy mit csináljak.. Mivan ha nem jövök be neki? Nem akarok megint csalódni! (a múlt héten szakítottam a barátommal..) Hogy jöjjek össze vele? KÉRLEK SEGÍTSETEK! ! !

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebb történet? szemezés vagy hasonló volt már?
2009. jan. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez vele jár. Vagy bejössz neki, vagy nem. Előszöris, szerintem ne hamarkodj el semmit, ne várj rögtön tőle szerelmet mert ez nem így megy. Ha nem igazán ismeritek egymást akkor csak szép fokozatosan ismerkedjetek. De tényleg keveset tudtunk meg, így nehéz a segítségnyújtés. Esetleg írd le kicsit konkrétabban, térj ki a részletekre, és akkor talán nagyobb segítséget kapsz. Előre is sok sikert :)
2009. jan. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerelmes vagyok egy fiúba az osztályomból, órákon általában röhögtett stb.

Egyesek szerint flört.......nekem mindegy hogy mi de élvezem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De mivan ha csak hülyül semmi több??????

2009. jan. 19. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt vele tudod tisztázni.

Nem kell rögtön lerohanni: hívd el valahova, ahol beszélgetni is lehet, de nem kell folyamatosan (mekdonász, mozi, stb).

Ha jön, akkor ő is érdeklődik.

2009. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értelek, hogy lehetsz szerelmes, ha nem is ismered úgy igazán...főleg, ha csak most szakítottál a barátoddal...

A kérédsre válaszolva pedig észre fogod venni, keresi a társaságod, szemeztek...

És le lehet pontozni...de én így gondolom

2009. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is valmi hasónló ügyem van csak a fiú 4 évvel idösebb nálam!De nagyom furcsa tapasztalataim vannak! Ő is érdeklődik irántam! Mit csináljak???
2012. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!