Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás követően nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás követően nálatok mennyi idő után múlt el a szerelem?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy még nagyon szerelmes voltál mikor szakítottatok.
2011. máj. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Változó. Ha van más dolog ami annyira leköt, hogy eltereli a figyelmedet(amit szinte lehetetlenség) akkor hamarabb. Ha nem találkoztok sehol, akkor az is könnyít a dolgon. (:
2011. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem még most se múlt el pedig decemberben szakítottunk...:S
2011. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves kapcsolat után 2 hónapig tartott, az első egy hónap alatt 10 kilótól szabadultam meg, teljesen sokkos állapotban voltam :D, aztán egyre jobban lettem :) elég csúnyán otthagyott ezért megutáltam, és így gyorsabban ment a lezárás :) 19/f
2011. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem múlt el...
2011. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
7 éve és még nem múlt el.
2011. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 3 év után szakítottam a barátommal... Már 2 és fél hónapja külön voltunk, de egyszerűen lehetetlen volt egymás nélkül minden. :S Nem tudtam feldolgozni, hogy nincs többé, sokszor hülye ürügyekkel írogattunk egymásnak, látszott hogy nem bírunk elszakadni egymástól. Így végül 2 és fél hónap után újrakezdtük. Most sokkal jobb minden, mondhatni minden tökéletes, hiszen így jöttünk rá arra hogy egymás nélkül nincs értelme az életünknek. Most már lassan 4 éve együtt vagyunk. :)
2011. máj. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!