Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van az iskolában egy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az iskolában egy teljesen idegen csaj aki újjabban mindig köszön és viccelődik velem, mintha régóta ismernénk egymást. Ez jelent valamit?Bejövök neki, vagy csak hülyéskedik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre nem igazán lehet válaszolni szerintem, mert nem ismerjük a körülményeket. De nyugi, és rá fogsz jönni magadtól :)
2009. jan. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
39%
Az ilyet meg kell b@szni!
2009. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

ezt en is megkaptam. nekem 1szeruen ilyen a temreszetem. akit megismerek es szimpatikus azzal nagyon kozvetlen tudok lenni. xtem en csak baratsagos vagyok de sokan felreertettek mar.

szerintem nem hujeskedik, annak nem latom nagy ertelmet.xtem igy probal ismerkedni veled. nem akart odamenni es "hello. X vagyok" hanem igy probal a kozeledbe kerulni. ha szimpatikus viszonozd, a tobbi majd alakul magatol. persze lehet h csak baratsagos es csak baratsagra vagyik. de 1 probat mkepp meger ;)

2009. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!