Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ciki ha egy srác a mobiljáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha egy srác a mobiljába egy idegen csajt rak be háttérképnek úgy, hogy a csaj nem híresség, csak találta a neten a képét?

Figyelt kérdés

Ma az egyik csoporttársam kölcsön adta a mobilját, amin egy hölgy képe volt rajta, kérdésemre pedig azt válaszolja, hogy bejön neki a lány azért van kint.

Vagy ez csak számomra furcsa?

21L


2010. márc. 23. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gyerekes rajongás. Mindenesetre már tizenévesen ezen a legtöbben túl vannak:D
2010. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

és ez miért baj? van aki a netről leszedett kölyök cicát rak ki háttérnek. és azok a macskák sem hírességek.

a haverodnak ez a csaj jön be. ez van. ezt kell szeretni.

2010. márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%

Szia ! Egyáltalán nem ciki...sőt...ez normális :)

Nem lehetséges, hogy neked tetszik ez a srác ? :P

2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Hogyha tetszik neki az a lány, még ha nem is híresség, hanem csak találta a neten, szerintem simán berakhatja háttérnek{sok ilyen lány jobb, mint sok "híresség"...}.
2010. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok, akkor csak nekem tűnt furcsának. :)
2010. márc. 23. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem ez csak abban az esetben nem tetszene, ha a srácnak én lennék az aktuális barátnője, és helyettem rakná ki a másikat háttérképnek... :)

Amúgy szerintem nem gáz.

2010. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs épp barátnője, de akkor tényleg gáz lenne ez...
2010. márc. 23. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

22:19

Akkor se lenne gáz!

2010. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!