Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkon viselkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkon viselkedtem vele? Hogy kellett volna reagaljak?

Figyelt kérdés
Hetvegen az egyik csaj elmondta hogy tetszem neki, megkerte hogy ne mondjam el senkinek hogy elmondta mit erez, de en ra 1jo orara elmondtam az egyik haveromnak. Irtam a csajnak egy uzenetet hogy elmondtam es hogy ne haragudjon. Azota nem kerestem... Ma talakoztam vele a suliba koszontem neki de o mintha nem is ismerne. Azonkivul kiignoralt a messengeren... Szerintetek haragszik ram?
2010. dec. 9. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Haragszik, vagy inkább csalódott.
2010. dec. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyerekes. hány évesek vagytok?
2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul az az ok, hogy elmondtad a haverodnak, hanem az, hogy utana nem kerested.

De szerintem ha akarod meg helyre lehet hozni.

2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
gyerekes. hány évesek vagytok?
2010. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azert van ez az oldal hogy kerdezzunk... Nem?
2010. dec. 9. 16:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól még érdekes lenne a korotok.
2010. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En 18 vagyok a csaj 17...
2010. dec. 9. 16:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen helyzetbe hoztad vele, hogy elmondtad a haverodnak, ez csak rátok tartozott volna. Gondolom, így is nehezen vette a bátorságot, hogy elmondja neked az érzéseit és egyelőre nem szerette volna, ha ezen mások csámcsognak.
2010. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, bunkón viselkedtél vele. Ha direkt megkért, hogy ne mondd el senkinek, és lesz@rtad a kérését, azzal visszaéltél a bizalmával, ami bunkóság.

Hogy kellett volna viselkedni? Egy ilyen vallomás 2 emberre tartozik. Majd megtanulod kettéválasztani ezeket a kapcsolatokat a haveri kapcsolatoktól. Két külön világ, és nem sok közük van egymáshoz. Hasonló helyzetben te is ezt várnád tőle, és rosszul esne, ha a kifejezett kérésed ellenére egy szerelmi vallomás után az első útja a barátnőjéhez vezetett volna.

Ezzel gyakorlatilag teljesen 0-nak nézne, kb. ezt érezheti most.

2010. dec. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ezt a kérdést feltette a seértett is : D, h mér mondta ha megígérte? xD hülyék vagytok...
2010. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!