Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit reagáljak rá, ami kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak rá, ami kicsit bunkó is, de azért annyira nem? Unom már nagyon behúzott farkincával az elkullogást, mit írjak vissza, amivel porig alázhatnám, de nem járatom le magam vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tényállás: ismerkedek a lánnyal, jelen pillanatban társkereső oldalról. Mennek a levelek napokon keresztül, a lány aranyos, majd egyszer csak már nem ír többet njó ideje, ha pedig rákérdezek mizu van, írja, h talált mást. Tudomásul veszem és többet nem írok már neki. A gond ezzel csupán annyi, h nem egy lány játszotta már el és kicsit tele van a tököm az egésszel. :(


2011. okt. 6. 06:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
forever alone
2011. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki nem tud hozzászólni a témához érdemben, kérem ne tegye. Köszönöm.
2011. okt. 6. 07:35
 3/14 Smartguy86 ***** válasza:
83%

1. Napokig levelezgetsz vele, és semmi randi? Puhapö.cs vagy

2. Attól, hogy más gyorsabb és ügyesebb volt, neked még semmi jogod őt bántani, megalázni

3. Változtass a hozzáállásodon, vedd elő a férfi énedet, aki nem egy hisztis gyerek és állj a sarkadra. Ne legyél beszari, hívd el randira, ha nem jön, nem jön! De ne hidd, hogy azon fog múlni a randi, hogy mennyi ideig teszed neki a szépet a neten - az ugyanis nem te vagy, hanem egy másik ember!!!!

4. A nők csak akkor fognak tisztelni, ha te is tiszteled őket és magadat!

2011. okt. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Puhap.csnek nem mondanám magam, mert én kezdeményezem a randit, de bizonyos idő kell, mire megismerem és látni is akarom. Eddigi tapasztalataim szerint volt, akivel már tudtam 2 nap után is találkozni, volt akivel csak egy hónap után, de már nála is felvetettem hamarabb az ötletet, csak nem ért rá (vagy legalább is azt mondta).

Szimpla egyszerű kérdésekről csevegünk, ami alapján mégiscsak meg lehet ismerni a másikat, nincs ajnározás, minimális a bókolás, és nincs szexre utalás ezekben a levelekben.

Nem az zavar, h mással elmegy, hanem az, h legtöbbször szó nélkül lelép, még annyira se képes, h "figyelj, találtam mást, bocsi". Nos akkor, nem mondanám, h én vagyok a bunkó. ;)

2011. okt. 6. 08:06
 5/14 Smartguy86 ***** válasza:
78%

Figyi! Társkereső oldal, internet. A csaj napi 100-150 levelet kap. Szerinted ráér ő arra, hogy minden balféknek megírja, hogy "bocs"???


Másik: randi. Hogy akarod megismerni azt a lányt, ha te sem és ő sem adjátok a valódi éneteket? Mert azt nekem ne próbáld beadni, hogy te önmagadat adod a neten! Van időd átgondolni, hogy mit reagálj, bátran kimondasz olyat, amit szemtől szemben remegve mondanál ki. Már ezek elegendők ahhoz, hogy egy másik embert ismerjen meg az az illető a vonal túlfelén.


Tudod mire jó a randi? Arra, hogy szemtől szemben ismerd meg a másikat, hogy tudd, mit reagál valójában és mi van a mondanivalója mögött. Mert valljuk be, a csaj se tudna csak úgy szó nélkül lelépni egy személyes randiról, de a neten akkor tűnik el, amikor akar. Te ezt tényleg nem látod be?


Hány éves vagy? Mert internetgeneráció ide vagy oda, a neten nem lehet mindent megoldani! Legjobb ha felkötöd a gatyót és elkezded megmutatni a lányoknak, hogy ki vagy valójában.


Amíg te is átb@szod őket a palánkon, addig ne legyél olyan biztos benne, hogy nem te vagy ott egyedül a tuskó...

2011. okt. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Smartguy86 ***** válasza:
78%

Még valami: Mire vársz??? Napokig levelezgetni meg passzírozni a szart állóhelyben?


Azt a lányt megismerheted a randin is. Még jobban! Ha nem akar veled találkozni, akkor max még 1x megpróbálhatod, aztán elkönyvelheted, hogy ebből nem lesz semmi.


Amúgy meg: szerintem nyisd ki a szemed és nézzél körül a való életben is, mert megmondom neked, kik vannak a társkeresőkön:

1. "Sokat csalódtam, nem akarok megint csalódni"

2. "A volt pasim megcsalt, én nagyon féltékeny vagyok ezért"

3. "Engem senki sem szeret, biztos nem is nézek ki jól"

4. "Az ismerőseim ajánlották, hogy próbáljam meg, de én nem is hiszek ebben."


Ennyi. Ha neked ez a választék megfelel, akkor a TESCO-ban se panaszkodj, ha romlott tejet veszel le a polcról...

2011. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Smartguy86: Te nem okos vagy komám, hanem egy nyers bunkó. És még te puhap.csözöl itt...

Te is csak azokat a nőket ismered, akik az ilyen egyszerű élőlényekhez tartoznak. Na azok is kb annyit érnek.


A kérdezőnek meg inkább ajánlom, hogy olyan lányokat keressen, akik tényleg korrektek, rendesek, bár manapság már egyre ritkább az ilyen sajnos.

Undorító dolog több végén égetni a gyertyát, van, aki ebbe nem csak időt fektet, hanem rengeteg pénzt is.

2011. okt. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Smartguy86 ***** válasza:
75%

09:44 - Összesen mennyit beszélgettél eddig értelmes lányokkal? Mert ha lett volna közöd olyanokhoz is, akik rendben vannak értelmileg és lelkileg is, akkor tudnál dolgokat...


De sejtem, hogy neked rendben van az, hogy elküldesz egy nőt a p.icsába, csak mert nem akar veled kezdeni... egészségedre.

2011. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 napietus ***** válasza:

Smartguynak igaza van. az online társkeresésnek ugyanaz az előnye, ami a hátránya is: nincs kötöttség, mivel nincs személyes kapcsolat. plusz tleg elég másodvonalbeli széria aki ott keres párt (nem biztos, hogy külsőre, de leki meg emberi értelemben mindenképp). szóval evvan. ha a mekiben eszel, ne reklamálj, hogy nem viszi ki a pincér a kaját...


29/N

2011. okt. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 napietus ***** válasza:

"Undorító dolog több végén égetni a gyertyát"


miért, nem ez a lényege a társkeresőnek? ennyi erővel a vaterán is undorító több termékre licitálni...

2011. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!