Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú, aki pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki pozitív véleménnyel volt rólam. De aztán elmondtam neki hogy tetszik, és elutasított ( és sok mindent mondott ami rosszul esett), Ennek ellenére amikor találkozunk mindig néz. Mit lépjek most?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.
2010. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bebycica ***** válasza:

Kérdezd meg hogy ő mit akar

De szerintem csak lyuknak kellesz az övére :P

2010. dec. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Túl késő már hogy hagyjam!

Meg nem olyan típus mint amilyet a második válaszoló leírt.Nagyon is rendes meg félénk is.

És azt még nem írtam oda,hogy amikor sétálni vagyok,akkor bármelyik havejával találkozok,nézni szokott...

2010. dec. 11. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
fehér paraszt F4-re
2010. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban! "Van egy fiú, aki pozitív véleménnyel volt rólam. De aztán elmondtam neki hogy tetszik" eddig nálam is így van, csak nekem nem hajlando választ adni hogy igen vagy nem.....

Szerintem egy kicsit még várj, ha nem lép, probáld meg elfelejteni...

Hogy érted hogy vissza utasitott? Megmondta, hogy nem kellesz neki, vagy semmit se mondott?

2010. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát megmondtam neki,nem mondott semmit hogy nem kellenék neki.Sőt olyanokat mondott hogy jól meglennénk együtt,de ő most még nem akar kapcsolatot.Bár ezt megértem,egy 2 éves kapcsolat után.

És amikor találkozunk bárhol ( mert egy községbe lakunk),általában amikor én a barátnőimmel,ő pedig a barátaival sétál,mindig a szemembe néz,de ha nem vagyok hozzá közel,akkor is kiszúr messziről.

2010. dec. 27. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!