Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tök kedves velem, kísérget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök kedves velem, kísérget mindenhova, puszikat ad, ölelget, stb. Aztán most elmegy mellettem köszönés nélkül O. o. (17/L). Lent!?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint tetszek neki,nekem is az jött le..Aztán most köszönés nélkül elment mellettem..Most ez mi ?:O
2010. dec. 13. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi vazze,ilyeneket néha én is eljátszom. Utána nagyon szra érzés,hogy mért nem köszöntem.
2010. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért mert te le sem szarod, nem viszonzod, akkor minek törje magát?

Gondolkozz már...

2010. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet talált valakit aki viszonozza is :P
2010. dec. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lehet h nem vett észre

vagy kipróbálta mit szólsz egy ilyen szituhoz, próbáld meg nem sértődötten, hanem kedvesen, viccesen szólni neki h mi volt ez.

2010. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez van.1 hétig elmentünk egymás mellett a folyosón nem mondott semmit,de mikor az egyik fiú haverommal voltam egyből rámköszönt meg minden.Mondom : akkor most mivan?.. Gondolom féltékeny lett.Próbáld ki teis ezt;)


16/L

2010. dec. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nagyon el volt gondlkodva. En is voltam igy egy fiuval es rakerdeztem h miert nem koszon... Lehet van vlm problemaja vagy valami okbol megsertetted... De sztem az lenne a legtisztabb ha megbeszelnetek.

17/L

2010. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

17 évesen ilyenen nem aggódnék.. ÚRISTEN NEM KÖSZÖNT! O______________________________________O'


nem dől össze a világ. nem vett észre, nem figyelt, máshol járt az esze, stb.

2010. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ha te nem viszonzodd lefogja sz*rni a buksikádat és többszöris elfog melletted menni köszönés nélkül.

Vegyük úgy hogy van férjed közös a kasszátok ő mindig teszi be a pénzét és te mindig csak veszed ki nem teszel be egyszer ráfog únni és nem fog már betenni

2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!