Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondolnak azok az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak azok az emberek (általában vékony lányok), akik sietnek mindenhova és morcos arccal, összevont szemöldökkel mennek?

Figyelt kérdés
Sok ilyet látok,és általában a vékony lányokra jellemző ez.Meg a sietés.
2011. máj. 31. 16:03
 1/6 napietus ***** válasza:
talán arra, hogy miért nem sikerült MÁR MEGINT jól beosztani az idejüket...vagy arra, hogy most aztán mindenki látja, milyen elfoglalt vagyok :) pedig aki mindig rohan, általában az teljesíti a legkevesebbet...
2011. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"általában a vékony lányokra jellemző"

Éhesek, szegények! :D

2011. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:
64%
valószínűleg olyasmikre gondolnak, hogy "a p.csába már megint lekésem a mounikasót", "ezek a hülyék minek mennek arra, amerről jöttem, amikor ott nincs semmi?" vagy "ha elindul a buszom nélkülem, utánarohanok és letépem a sofőr karját"
2011. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hülyeség...én meg általában a ducibb lányokat látom így
2011. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Hú, erre válaszolnom kell, hogy később ott figyeljen a kérdés a megválaszoltjaim között :-D
2011. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Rám ez tökéletesen passzol. Azért járkálok így, mert minden bunkó barom beszól, lecicáz, stb. és rohadtul unom, undorodom, és néha bizony félek is tőlük. (mielőtt lerib@ncoznának, nem viselkedek úgy, és nem is nézek ki úgy) Ha azt látják, hogy morcos vagyok+gyorsan elhagyom a "helyszínt", akkor nincs idejük trollkodni. Vagy ha beszólnak valamit, azt már nem is hallom, mert addigra messzebb kerültem. Ennyi a nagy titok:D

20/L

2011. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!