Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy reagáljak? Mit tegyek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáljak? Mit tegyek ha puszit kapok, esetleg utasítsam vissza, Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Az osztályban egy olyan lánynak kell ajándékot vennem (már megvan) akinek az a gyanúja hogy tetszik nekem, beszélő viszonyban vagyunk habár próbáltam kerülni nehogy tényleg azthiggyje hogy ez igaz.


Nem szeretnék idióta képpel bárgyún vigyorogni vagy elvörösödni...


2010. dec. 13. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel,hogy mit hisz? Add át mosolyogj neki azt csá
2010. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hallod he tetszik akk mért baj ha tudja XD ha meg puszit ad :P férfiasan tűrd :P [ takard el XD]
2010. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tetszik, vagyis szép meg minden de én épp aznap akarok elhívni valaki mást randira :D

És ugyanabból az osztályból.

2010. dec. 13. 22:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Basszus de boldog lettem volna ha őt húzom :DD
2010. dec. 13. 22:09
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha vissza utasítod az bunkóság :P XD persze ha az osztály közepén akarja oda adni magát neked ..XD hát küldd ki a tanárt és akit el akarsz hívni XD
2010. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!