Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jelölgetnek be ismeretle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jelölgetnek be ismeretlenek a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Annyira idegesítő, hogy nem is ismerem, nem találkoztam vele soha, és külföldről is jelölgetnek... Miért?
2010. dec. 17. 22:08
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
xD Köszönöm, most már felvilágosultam. :D
2010. dec. 17. 23:51
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetszesz nekik sztem! :))
2010. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
:$:) De nem tudom mit képzel? Ha tetszem neki, nem gondol bele abba, hogy nem lesz semmi belőle, mert azért nem fogok csak egy pasi miatt Bulgáriába utazni. Meg gondolom ő sem tenné meg.:) Nem is értem...
2010. dec. 18. 00:22
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

hát mert tetszel nekik, és azt is akarják, hogy a többiek is lássák, hogy milyen csinos nőismerősük van!

Egyébként elfuserált dolog ez. Én úgy találtam volna fel ezeket a közösségi oldalakat, hogy minden ismerős csak egy privát listára kerülne. "Kedvencek" jelleggel vagy mittom

2010. dec. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen valami olyasmi kellene. Mert ez nem normális dolog. Szánalmas, hogy csak úgy bejelölgetnek... Ha legalább egyszer találkoztam volna vele, azt mondom, OK, de így...
2010. dec. 18. 21:12
 16/19 anonim válasza:
Nekem pl. minden le van tiltva idegenek számára, mégis megtörténik, hogy bejelölnek. Ráadásul még fényképet se tettem fel magamról. Talán épp valakinek valamit bejegyeztem, amit ismerősök által sajnos észrevehet, megtetszik neki és talán ezért, vagy ahogy előttem már írták, hogy a minél több ismerős elérése a cél. Ettől már csak az a durvább, ha visszajelölöd, aztán valami okból mégis ő töröl ki és azt állítja, hogy nem ő tette:D! Hát kicsoda?? Egyszerű, nem kell idegeneket visszaigazolni, ennyi!
2011. jan. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen ezzel én is ugyanigy vok engem meg állandóan kínaiak jelölgetnek fészen!! De én vissza szoktam őket utasítani azt készen is van!! :)
2011. jan. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jah és az utolsó vok 14/L
2011. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mert szép vagy :)
2014. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!