Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés a neten. De hogyan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés a neten. De hogyan? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Ráírtam egy számomra első ránézésre szimpatikus leányzóra, hogy lenne-e velem ismerkedni (természetesen képeket, leírásokat tettem ki magamról én is), erre azt válaszolta, hogy persze, szeretne. Innentől hogyan tovább? Mit írjak neki? Elkérjem az msn-címét? És utána? A tanácsokat és a hasznos válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2010. dec. 17. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd el, aztán jobb minél előbb összehozni egy randit.
2010. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

@első válaszoló


Igen, én is erre gondoltam, csak a kettő közötti dolgot nagyon nem vágom... Felveszem msn-re, ráköszönök, ő is, utána meg mit írjak, miről írjak? Enélkül meg nagy valószínűséggel nem jön össze a randi, valamiről előtte csak kéne beszélni msn-n? :D Vagy nem? :D

2010. dec. 17. 22:24
 3/4 Moszuke ***** válasza:
100%

hát ne msn-n ismerkedjél az olyan fos..

csak alap infókat cseréljetek aztán egy találkát beszéljetek le...

ilyenekre célzok:

név, tesók, barátok, tanulás, meló, ha IQ dolgokat akarsz akkor: hisz-e valamiben, van-e célja az életbe stb.. de ezeket is inkább személyesen.

kevésbé IQ dolgok: kedvenc film, könyv, zene stb.

menjetek el szánkózni ha leesik az első értelmes hó ami meg is marad:P

de semmiképp sem a netenm ismerkedj.. elveszed a varázsát magatoktól.. amikor látod a másik reakcióját a dologra.. meg stb..

egy szaros mosolygós smile nem tudja visszaadni azt az élményt amikor pirulni látsz egy lányt:) vagy ha kitágult pupillával, leszegett fejjel, mosolygós szájjal áll előtted, és birizgálja a haját, meg a zsebe körül matat:)))

na.. ezt hol tudja visszaadni egy kib*szott smile?:DD

2010. dec. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a neten való ismerkedést én is csak most először próbáltam meg :D Nem tudom, mi lesz a vége, majd meglátjuk... Az életben az volt a probléma, hogy sosem volt olyan barátnőm, akit el tudtam volna viselni, 2-3 hete bírtam velük, és kész... Rájöttem, hogy rossz helyeken próbálkoztam :D Az egyetemen meg nem akarok becsajozni, túl kicsi a kar és az évfolyam ahhoz, így házinyúlra nem igazán szeretnék lőni :D Így maradt ez a neten való ismerkedés, és egyelőre tök furcsa, remélem nem fogok sokáig rászorulni, mert ez így elég idegen nekem, ezért próbálkoznék minél hamarabb egy randit összehozni vele.
2010. dec. 17. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!