Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már sosem lesz barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sosem lesz barátnőm? (biszex lány vagyok)

Figyelt kérdés
A társkeresőkön igénytelen és buta lányokkal akadtam össze, ilyen jellegű bulikban többnyire idősebbek vannak, akkor mit tegyek? A huszonéves leszbikusok azt mondják, hogy szép lány vagyok stb és hogy pár év múlva tök jó lesz minden. De addig? A korosztályomban csomó buta lány van, akik csak divatból leszbiznek.
2010. dec. 18. 16:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
én is biszex vagyok és én is szeretnél már egy barátnőt :) nekem is az a bajom, hogy még fiatal vagyok és az idősebbek nem vesznek komolyan és azt mondogatják, hogy "majd pár év múlva.." :/
2010. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
elég rossz érzés, főleg úgy, hogy mindig nálam sokkal idősebb nők tetszenek
2010. dec. 18. 16:15
 3/29 anonim ***** válasza:

Hát figyi, én 16 vagyok, leszbikus.

Hasonlóak a tapasztalataim ezzel mint neked... rengetegen vannak az agyatlanok meg akik csak divatból mondogatják magukról...

Én már lemondtam az egészröl egyelöre.. várok pár évet, hátha akkor találok valakit. Ilyen korban csoda lenne kicsit értelmesebb lányt találni :(

Ha meg mégis akad esetleg, az is biztos, hogy messze lakik tölem :(

Pedig nagyon hiányzik a szerelem... már annyit voltam egyedül, hogy szinte fáj hogy nem érzek szeretetet soha :(

2010. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
ja, nekem is
2010. dec. 18. 16:18
 5/29 anonim ***** válasza:
nekem is mindig idősebbek tetszenek és tényleg már nem csak lelki hanem szabályosan fizikai fájdalmat érzek hogy ott van egy karnyújtásnyira tőlem, de soha nem lehet az enyém..
2010. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én még nem is igazán találkoztam olyannal akiröl tudtam volna a dolgot.. szóval ha meglátok valakit akkor se tudhatom, hogy most viszonozná-e a dolgot vagy nem...

De így neten ismerkedni meg lehetetlen...


Néha sajnálom már, hogy értelmesebb vagyok a korosztályomnál, ha plázapics@ lennék akkor lehet nem lenne így..

2010. dec. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
én a nagyon elérhetetlen, plátói dolgokon hamar túlteszem magam, de azért elég zavaró dolog, hogy mindig ilyen min. 26 évesek tetszenek meg, akik már nem biztos, hogy kamaszlánnyal akarnak kavarni
2010. dec. 18. 16:22
 8/29 anonim ***** válasza:
én se találkoztam olyannak aki leszbi vagy biszex lenne és én tudom is róla, hogy az, csak egyszerűen hetero lányok is léteznek és ők is ugyanúgy megtetszenek nekem :)
2010. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
a tucat plázáslányok sem találnak maguknak túl értelmes embereket, csak olyan szintjüknek megfelelőt:)
2010. dec. 18. 16:24
 10/29 A kérdező kommentje:
én eleve nem próbálok meg belezúgni hetero lányokba, inkább olyanba, akiről biztosan tudom, hogy mutat némi érdeklődést a dolog iránt
2010. dec. 18. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!