Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már sosem lesz barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már sosem lesz barátnőm? (biszex lány vagyok)

Figyelt kérdés
A társkeresőkön igénytelen és buta lányokkal akadtam össze, ilyen jellegű bulikban többnyire idősebbek vannak, akkor mit tegyek? A huszonéves leszbikusok azt mondják, hogy szép lány vagyok stb és hogy pár év múlva tök jó lesz minden. De addig? A korosztályomban csomó buta lány van, akik csak divatból leszbiznek.
2010. dec. 18. 16:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

hehe :)

én se szándékosan zúgtam bele ebbe a lányba.. :) bárcsak tudnám irányítani, hogy ki tetsszen meg és ki ne..

2010. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Igen a plázások csak a szintjüknél maradnak.. viszont legalább nincsenek egyedül...


Namindegy reménytelen ez :)

Merre laktok amúgy?

2010. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

jaja..

csongrád megye - hmvhely

2010. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
és te?
2010. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Baranya megye, Pécs
2010. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
én meg bp.
2010. dec. 18. 17:17
 17/29 anonim ***** válasza:
kár.. pedig normálisnak tűntök mindketten :)
2010. dec. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Ha gondolod megismerkedetnénk. :D

Énis biszex lány vagyok.

Írj priviben valami elérhetőséget, ha érekel. (:

2010. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
53%
ha bisexek vagytok miert nem neztek egyelore pasit es kesobb csajt???
2010. dec. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
nekem volt már barátnőm!20 éves avgyok boldog pár kapcsolatban élek fiu barátommal és egy évig kerestem egy lányt aki több mint barátnő!találkoztam is vele de a pasim pénisz mérete jobban izgatta és le koptattam!lehet hülyének néztek hogy párom mellé lányt keresek de ti mind tudjátok hogy egy lány nem mindent tud meg beszélni egy pasival!igy muszály egy lelki társ vagy valami olyasmi !aki szeretne lelki tanácsot vagy csak szimplán kérdezne beszélne a bajairól egy ismeretlennek irjon vagy válaszoljon köszi hogy elolvastátok!puszi Kety
2010. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!