Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikortól jártok egy lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól jártok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Párszor már taliztam egy sráccal és tudjuk, h egymásnak tetszünk..tudom, h komolyan gondolná a kapcsolatot, de én szeretem és ő is valamennyire úgy tudom, de nem merem megkérdezni tőle, hogy járunk-e remélem majd ő megkérdi valamikor..de at nem tudom, hogy szokás..randizunk de még nem járunk akkor szokott lenni az 1 csók..vagy járunk már és akor van az 1 csók?? És mennyi idő után jártok egy lánnyal?fél éve ismerjük egymást és nagyon jól elvagyunk:D
2010. dec. 19. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem erre nincs olyan hogy "így szokás"... volt hogy előbb jöttem össze egy lánnyal utána volt csók meg minden volt hogy csók aztán összejövetel aztán szex és volt olyan is hogy csók szex összejövetel. Én nem látok benne rendszert, legalábbis 19 év alatt nem fedeztem fel.
2010. dec. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
mi után megkérdezem hogy bene van e a kapcsolatban velem?
2010. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem is nagyon foglalkoztatott ez a kérdés, így intéztem el: beszélgettünk msnen, és elmeséltem neki, hogy az egyik fiú haveromnak ez van kiírva myvip bemutatkozásnak: "szeretném ha végre én is bejelölhetném facebookon hogy kapcsolatban " ,ezen röhögtünk egy jót,és megkérdeztem, hogy miért, én bejelölhetem? hát igent mondott :D
2010. dec. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hehe :D ezjóh.xD
2010. dec. 19. 19:42
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
LoL én még nem járok a csajjal de mondjuk egymásnak hogy szeretjük egymástxDXD
2010. dec. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell azt kimondani, egy idő után egyértelmű. Meg akkor sem feltétlenül kell azt kérdezni, hogy "most akkor járunk?", mint az oviban, hanem valami olyasmit, hogy "akkor ezt most vehetem komolyan?" vagy beszélgettek valakikkel, te meg beszúrod, hogy a "barátom blablabla".
2010. dec. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!