Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha lenne párotok igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Lányok ha lenne párotok igy egy próbára taaliznátok más pasikkal is?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy a csajjal igy egy próbábol járunk de közbe nem felejtette el a másik pasit aki hajtott érte..én most meg mondtam neki ha talizik szakitunk sztetetk jol tettem?vagy szemét voltam..azt mondja ak nem lene nehéz a döntés...
2010. dec. 20. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez már megcsalás.
2010. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamóca. ***** válasza:
100%

ha csak találkozik vele az nem megcsalás...

ha célzottan azért tlálkozik vele mert akar még valamit tőle, az gáz. nem találkoznék ilyen céllal pasival amig van kapcsoaltom.

viszont menekülnék egy olyan kapcsoaltból amelyik azt mondja "ha találkoztok szakítunk" bízzon meg bennem a pasim, és kész. soha nem adtam rá okot hogy kételkedjen bárki a hűségemben, ezért erre hetykás vagyok. Akkor és azzal találkozom akivel akarok, esetleg véleményét nyilvánithatja h nem tetszik neki, de ez már nyílt zsarolás.

egyébként tényleg nem kéne találkozniuk, ez vitathatatlan de akkoris...

2010. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
én nem bizok meg benne ..mert volt 1-2 olyan kijelentése
2010. dec. 20. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbára?? NEM.
2010. dec. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szamóca. ***** válasza:
hát akkor meg minek vagy vele?
2010. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szija Funky, szeretlek. XD

Szerintem alapból dobd ki. Ha nem felejtette el a pasit, aki hajtott rá, és most találkozni akar vele, az elég félreérthető, nekem a fejem szétrobbanna a féltékenységtől...

2010. dec. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem is:D ÁJ LÁW JÚ borsófőzelék:D
2010. dec. 20. 19:57
 8/10 Mentifantezsvér ***** válasza:
Sohaaa nem taliznák mással ha van párom..kizárt dolog..
2010. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, lehet hogy nem egy megbízható csaj:S Volt már olyan kijelentése, ami arra utal, hogy esetleg...Háát.

Na de kérdésre válaszolva, szó sem lehet róla. Szeretem, nem kell nekem senki más.

2010. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én minden nap találkozok más pasikkal,de ettől még nem csalom meg a páromat, csak dumálunk és kész(bár ez inkább ilyen összefutások.Konkrét találkozók ritkán vannak, de alapból aki suliba jár ott is vannak fiúk, szóval emiatt nem aggódnék.De ha nem bízol a párod szeretetében,akkor inkább szakítsatok,mert nem illetek össze.
2010. dec. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!